EN GÜZEL AİLELERYAŞAM

ÖLÜMSÜZ AŞKLAR “ŞÜKRAN VE İSMAİL AYDÖNER”

AŞKTA Kİ SON DURAK  “ŞÜKRAN VE İSMAİL AYDÖNER”

Afyon’da doğup büyüyen İsmail AYDÖNER mesleği gereği güzel ülkemizin birçok ilini dolaşarak emeklilik dönemini İzmir’de eşi Şükran Hanım oğlu emre ve kızı ecem ile birlikte geçiriyor.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan İsmail beyin, tavladaki talihsiz yenilgileri bu bayramda da devam ediyor maalesef… Tavlayı çok iyi bildiğini iddia ettiği halde zarların sırrını bir türlü çözemediği de aşikâr.

Bayram tatilini birlikte geçirmiş oldukları eniştesi ve amcaoğlu ile birlikte İzmir Dikili’de oldukça hoş vakitler geçirdikleri halde İsmail beyin sinirli halleri ara ara kendini göstermeye devam ediyor.

İşte tam bu durumlarda sayın Aydöner’in değerli eşi Şükran Hanım devreye giriyor ve  İŞOŞŞŞ diyerek İsmail beyi yumuşacık bir hale getiriyor..

Şimdi İsmail beyi tanımıyor olsak belki farklı yorumlar yapabilirdik ama İŞOŞŞ vurgusuna dayanamadığını söylemekte haksızlık olmayacaktır.

Bu vesile ile sevgili İsmail beyin eşi Şükran hanımın yakışıklı oğlu Emre ile güzel kızları Ecem’in mutluluklarının ömür boyu olmasını temenni ederek iyi bir tatil süreci diliyoruz….

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here