NE-NEREDE-NASILTURİZM-SAĞLIKYAŞAM

GÜNEŞ BİZİM İŞİMİZ “EFE GÜN ISI”

Biz ona yılların deneyimi diyoruz. ZAFER SARI USTAMIZ..

Sahibi olduğu EFE GÜN ISI VE GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ’nin  Usta Zafer Sarı tarafından 2008 yılında kurulan EFE  GÜN ISI VE GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ olarak Afyonkarahisar Isparta Kütahya Uşak bölge bayisi ve değerli dostumuz aynı zamanda tam Yetkili servis.. Bakın ustamız neler söylemiş”

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güneş Enerjisi Sistemleri konusunda en son teknolojinin kullanıldığı, müşteri şartlarının her zaman için beklenen düzeyde karşılandığı ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eden işletmemiz, konusunda sektörde aranan bir marka olmayı başarmıştır..

İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) POLİTİKAMIZ ise

Üretiminde ve işletme içinde görev alan tüm çalışanlarımızın emniyetini ve sağlığını korumayı görev bildiğimiz işimizde düzenli olarak ilgili kanun, mevzuat, yönetmelik ve tüzüklerin takibini yaparak işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda sürekli gelişmeyi amaç edinmekteyiz.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Güneş Enerjisi Sistemleri olarak ulusal ve uluslararası mevzuatlara uygun üretim yapan, çevre duyarlılığını ön plana çıkaran bu kapsamda sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen bir politikayı benimsiyoruz.

Her şeyimiz resmi diyor değerli ustamız. Adeta evinizin kalbine döşediği güneş enerji sistemleriyle profesyonel dokunuşlar ve sonrası mükemmele varan işçilik ve sıcak su..

SATIŞ SONRASI ÇOK ÖNEMLİ.

Ustamız adeta kurumuyla birlikte deyim yerindeyse 24 saat çalışıyor. Abartmıyoruz işine ve müşterilerine verdikleri değer onlar için çok ama çok önemli. Biz diyor ustamız “monte yaptıktan sonra cihazlarımızı satış sonrası teknik destekle birlikte kontrol altında tutarız. Müşterilerimizin en ufak sorunlarını çözmek bizim için çok çok önemli diyor. Zafer ustamız.. Yani satış sonrası hizmet en önemli olay diyor değerli dostumuz..Ve ekliyor sloganlarını. GÜNEŞİN OLDUĞU HER YERDEYİZ. Ve bize her zaman 0505 083 73 63 nolu telefondan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Comment here