Şehrin sevilen ve sayılan siması neşeli yüz İrfan Altınay değerli dostları Mehmet Emin Özbayat, Kadir ve Suat Sayın ile birlikteler. Fotoğraf sanatçısı değerli insan bakın çok özel gününde neler söylemiş sevdiklerine..

“Geçen 40 yılda hayatıma dokunan aile, kardeş, eş, dost, akraba, komşu, mahalle arkadaşı, okul arkadaşı, asker arkadaşı, üniversite ev arkadaşı herkese çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, çok değerlisiniz. 80’de de görüşebilmek dileğiyle…

Onun asıl özelliği hard Rock ve Hamilton guruplarına olan aşkı. Yani kısacası metal müziğin babaları Metallica, dors, alice coper, Guns ın rose, black sabbath, Judas priest, led zeppelin, iron maiden, saxon  megadeth ve daha nicelerini dinlemeye bayılıyor. Asıl işi ise Fotoğraf sanatındaki inanılmaz başarılı dokunuşları.. Doğum gününde şehrin sevilen simalarıyla birlikte keyifli zamanlar geçiren değerli dostumuz her zamanki gibi yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yaşam kültürü olan motosikletiyle artık özgürlüğün tadını çokça çıkarmaya kararlı gözüküyor. Çünkü o tam bir motor sevdalısı.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife