Afyonkarahisar’da Afyon Gross  market çok sayıda vatandaşın katılımı ile kapılarını açtı. Açılışa katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Açılışa katılan vatandaşların fiyatlardan oldukça mutlu olduğu gözlemlenirken marketin yetkilileri ise güler yüzleri ve samimiyetleriyle herkesi memnun ettiler. Hem market ikramlarından tadıp hem de alışveriş imkanı bulan Afyonkarahisar halkı bol bol alışveriş yaptı. Manav reyonundan şarküteriye, hırdavattan, Gıdaya tüm ihtiyaçlara cevap veren market çeşitlilik açısından da müşterilerinden tam not aldı.

Açılışa katılan vatandaşların fiyatlardan oldukça mutlu olduğu gözlemlenirken marketin sahibi ise güler yüzü ve samimiyetiyle ilgisini oldukça hissettirdi. Hem market ikramlarından tadıp hem de alışveriş imkanı bulan Afyonkarahisar halkı bol bol alışveriş yaptı. Manav reyonundan şarküteriye, hırdavattan, yeme – içme ve daha binlerce ürünün satışının yapıldığı markette yoğunluk akşam saatlerine kadar sürdü. Pek çok vatandaş fiyatların çok uygun olduğunu gayet memnun kaldıklarını dile getirdi.

Açılışa olan yoğun ilgiden dolayı gayet memnun olduğunu dile getiren işletme sahibi ‘’Şu andan itibaren Afyon’un en ucuz marketi biziz fiyatlarımız sadece açılışa özel değildir tüm zamanlarda her zaman uygun fiyatlarla Afyon halkına kaliteli ürünler sunacağız müşterilerimiz bizi her zaman takipte kalsınlar uygun fiyatların yanı sıra birçok üründe zaman zaman indirim imkânları sunacağız açılışa katılan tüm halka teşekkür ediyoruz. Açılışımızda Afyonkarahisar halkı bizleri yalnız bırakmamış ve gururlandırmıştır.  28 bin kişiye yakın katılımla şirketimiz ve şahsım adına teşekkürlerimi sunarım. Daha kaliteli daha uygun fiyatlarla teveccühlerine layık olmak için tüm gücümüzle en kaliteli hizmeti sunacağız ’’ şeklinde konuştu.

İşletme müdürü ise ‘’açılışa ilgi yoğundu ortalama olarak 28 bin kişinin gün boyunca marketimizi ziyaret ettiğini gözlemledik şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz’’ dedi.

Çalışanların müşterilere ilgisinin de güler yüzlü ve samimi olması müşterileri daha da memnun etmiş gözüküyor. Gayet büyük olması ile de istediğiniz bütün ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebileceğiniz bir market olarak faaliyet göstermekte. Ulaşım açısından da şehrin tam merkezinde herkesin ulaşabileceği bir noktada Maliye yanında hizmet vermekte. Bizde AFYON MAGAZİN  olarak hayırlı olsun AFYON GROSS MARKET diyoruz.