Son günlerde başarılı bir anlaşmaya imza atan Afyon Kurumsal Hizmetler ve değerli patron Kemal Doğan, Vodafone Kurumsalın yanı sıra, Fora Takip sistemlerinin de tüm Ege ve Akdeniz Bölge bayiliğini bünyesine kattı.

Sektörel dijitalleşmenin ve Endüstri 4.0 ın önemine  değinen Doğan, firmaların dijital dönüşümünü sağlayıp, değer katıp hem de karlılıklarını bu sayede artıracağına kesin gözüyle bakıyor. İletişimin yakışıklı ve süper yetenekli girişimci iş adamı bu alanda şehrin ilklerinden olmayı her zaman başarmış dahiyane bir yetenek..

ÇAĞ İNNOVASYON ÇAĞI

Onun çok yönlü ve etkin başarılarını yazmaya kalksak inanın sayfalar yetmez. Sanatı da çok seven ve bizzat tiyatro ve görsel sanatlarla ilgilenen Kemel Doğan innovasyonu ilimizle birleştirip hem iletişimde, hem de araç takip sistemlerinde resmen devrim yaratmayı başarmış ender kişiliklerden birisi..Kolay değil vodafone gibi bir devin kurumsal hizmetlerini başarıyla sunmak her baba yiğidin harcı değil. Adliye yanı Davam iş merkezinde iletişim üssünü kuran yakışıklı patronumuz, işindeki titizliğiyle samimiyetiyle ve dahası bilgi birikimleriyle sizleri bekliyor.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife