O kadar güzeller ki ailecek..Nursel ve Erkan Topçu çiftinden bahsediyoruz. Son derece çalışkan işinin ehli ve eksik bir alanı tam anlamıyla doldurdu bu çift. Mezeleri gördüğünüzde bize hak vereceksiniz.

Otel Soydan karşısında faaliyet gösteren ( MENE MEZECİ) değerli dostlarımız çok kısa bir zaman olmasına rağmen son derece akıllıca bir hamleyle ilimizde gerçekten ihtiyaç olan meze ihtiyacını son derece profesyonelce çözdüler. Onların bu girişimiyle pek çok insanda marketlere olan bağımlılıklarından kurtuldular diyebiliriz.

Aileler, günü olan hanımlar ve mezeye ihtiyaç duyan ilimiz halkı burada son derece lezzetli ellerin hazırladığı mezelerin tadına doyamıyorlar. Nursel hanımın son derece ustalıkla hazırladığı mezelerin inanın il dışından bile taliplileri var. Bin bir çeşit mezeleri gördüğünüzde zaten bize hak vereceksiniz. Tost köfte ve menemen konusunda ise mutlaka tatmanızı tavsiye edecek kadar çok güzel çeşitlemeler var. Erkan bey ve değerli eş Nursel hanımın dünyalar güzeli iki evladıyla işlettikleri bu kurum gerçek anlamda ev yapımı meze çeşitlemeleriyle hem paket hem de servis olayını yaparak size aynı zamanda yerinde alışveriş imkanları da sunuyorlar. Yani diyeceğimiz o ki muhteşem tatlar, leziz mezeler ve tamamen organik ev yapımı çeşitlerle damak tadınıza hitap eden ( MENE MEZECİ) MUTLAKA UĞRANMASI GEREKEN ADRESLERDEN…