Arzu Utkugün. Muhteşem anne ve eşinin biricik aşkı. Girişimci İş adamı Fatih beyle olan derin aşkları ve biricik evlatlarıyla hayat mücadelesinde inanılmaz sabır ve gayret gösteren bu anneyi gerçekten kutlamak gerek. Eşinin her zaman yanında ona destek için gece gündüz kavramlarını kenara koyan muhteşem insan. dostlarını hiç ihmal etmeyen yapısıyla samimiyetiyle ve devamlı gülen yüzüyle gerçekten her şeyin en iyisini hak ediyor.Arzu hanım dostları, Şadiye Tiryakioğlu Üzel, Özge Açıkgözoğlu, Gamze Meydanoğlu, Nurten Aydin, Nurcan Özkoçak Esin güner, Asuman Başdağ Karabacak, Sümeyra Başdağ Ünver ve Sümeyra başdağ ünver ile birlikte keyifli saatler yaşamışlar anlaşılan.

Minnoş ve güzeller güzeli biricik kızı Buse Utkugün ise annesinin doğum gününde bakın neler söylemiş” Mükemmel insana inanmıyorum ama “ANNE” diye bir şey var. İyi ki de var ❣

Annişlerin bitanesii seni çok ama çook seviyoruzz ❤ yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsunn” Busecik bu dilekleri kalbinin atışıyla biricik varlığı sevgili annesine söylerken, sanırız Arzu hanımda kızıyla dahası kızlarıyla gurur duyuyordur. Buse ve Sude Utkugün kardeşler ise hem babaları Fatih beye hem de anneleri Arzu hanıma resmen aşıklar. Bu güzel çekirdek ailemiz inanılmaz şekilde hayvan dostları.  İş yerlerinde huzurlu bir şekilde yaşayan Utkugün ailesi birlik ve beraberliğin dahası aile yapısının sağlam temellerinde geleceğe doğru keyifle gülümsemeye devam ediyorlar.

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife