Şu sıralar ilimizde sevgi yılı nedeniyle zorda olsa sosyal mesafeler el verdiğince çeşitli etkinlikler yapmaya çalışıyor bazı kurumlar ..işte onlardan biride gençlik ve spor il müdürlüğü. Son davetlerinde ise bakın neler söylemişler “Sevgi yılı  münasebetiyle Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bisiklet Federasyonu il  temsilciliğinin  işbirliğinde bisiklet turu düzenlenecektir.

Afyonkarahisar Valiliği tarafından 2020 yılı Sevgi Yılı olarak ilan edilmiştir. Her ay, ayrı bir temanın işlendiği sevgi yılında bu ayın teması “Aile İçi İletişim” dir. Proje kapsamında bu hafta sonu yapacağımız “AİLEM İLE BİRLİKTE PEDAL ÇEVİRİYORUM“ etkinliğine herkesi ailesi ile birlikte bisiklet sürmeye davet ediyoruz.

Afyonkarahisar Valiliği öncülüğünde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile  Bisiklet Federasyonu İl Temsilciliğinin birlikte organize ettiği bisiklet turu 14 Kasım 2020 Cumartesi günü saat 14.00’da zafer meydanından başlayacak olup,  Ordu Bulvarı, Atatürk Bulvarı, Park Afyon, Müze Kavşağı, Kurtuluş Caddesi üzerinden devam edecek olan bisiklet turu Zafer Meydanında sonlandırılacaktır.  Yaklaşık 5 km’lik parkurda yapılacak olan bisiklet turu için 13.45’te Zafer Meydanında toplanılacak olup 14.00’da hareket edilecektir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm halkımızı ailesi ile birlikte bisiklet sürmeye davet ediyoruz.Yapılan açıklama bu.. katılım tüm halkımızdan. Hadi bu etkinliğe hem sağlığımız hem de ilimiz için iştirak edelim onları yalnız bırakmayalım.