Kısaca adı profesyonel araç ekspertiz servisi… Anlatmak istediğimiz şu. Özellikle araç sahiplerinin inanılmaz avantajlarının sağlandığı bir kurum olarak otoların (4×4) ve diğer araçların motor testlerini, boya ve kaporta analizlerini, mekanik kontrollerini, fren ve süspansiyon, yanal kayma testlerini, iç ve dış donanım kontrollerini, sıvı kaçak kontrollerini yapan İstanbul menşeili şehrimizde şubesi olan son derece profesyonel bir kuruluş..

2020 yılında şubat ayında açılan proxper oto ekspertiz afyon şubesi deneyimli elemanları kaliteli işçilik anlayışları ve müşterilerine olan güven ve deneyimleriyle gerçekten fark yaratıyor. Yaklaşık 15 senedir tüm Türkiye de olduğu gibi ilimizde de hizmet vermeye başlayan kurum her türlü aracın gerek güvenliğini gerekse tam donanımlı çalışmasını sağlayan son derece gelişmiş teknik ekipmanlarıyla adeta araçların doktoru konumunda..

PROXPER OTO EKSPERTİZ AFYON ŞUBESİ Atatürk Caddesi eski adı kiler mağazasının tam karşısında müşterilerine hizmet verirken, firma yetkilileri Murat Konar, Bahadır Okyar, Şevki Çetiner, ve İsmail Akçin den oluşuyor. Alanlarında uzman isimler olan kurumda üst katta bir bekleme ve kafeterya salonu bulunurken canlı kameralarla aracınıza yapılan işlemin her bir aşamasını tek tek takip etme imkânı da buluyorsunuz.

Konu hakkında bilgi veren Proxper Oto Ekspertiz Afyon Şube sorumlusu Murat Konar”15 yıllık otomotiv,bilişim reklam ve fuarcılık sektörlerindeki deneyim ve bilgi birikimimizi tarafsızlık ve güvenirlilik ilkeleriyle birleştirerek 2. El araç alımlarında profesyonel bir yaklaşım aracıyla proxper araç ekspertiz firmasının Afyon ayağında bizler şehrimiz insanıyla buluştuk.4 yıllık ARGE çalışmalarında özellikle 2. El araç sektöründe oluşan güvensizlik ortamına kurumsal kimliğimizle müşteri odaklı yaklaşımımızla son vermek üzere ilimiz öncülünde bayi olarak adım attık. Nasıl ekspertiz yapıyoruz derseniz bu 3 aşamadan oluşuyor.1. aşama uzman kontrolü, 2.aşama test ekipmanlarıyla kontroller, 3. Aşama ise anlatımdan oluşuyor” dedi. 

Uzmanlar teknolojilik yazılımlar yardımıyla araçta gördükleri her türlü veriyi bilgisayarlar ortamına aktararak incelemelerini yapıyorlar diyen Konar” 

Franchise Sürecinde Başvuru ve Ön görüşme internet web sitemizden ya da doğrudan telefon aracıyla yapacağınız başvuru sonrası Genel merkezimizde veya saha ofisimizde detaylı görüşme için bir toplantı belirlenir.

Dükkân Seçimi ve Fizibilite raporu Adayın dükkân açacağı veya açmayı tercih ettiği noktaları belirtmesinde yapılacak fizibilite raporlarına göre en uygun dükkânın belirlenmesi Franchise Sözleşmesi Artık aday ortaklarımızdan bir tanesi olur. Proje Tabela Kurulumu ve inşaat Fizibilite raporundan sonra tercih edilen dükkan için Mimar tarafında konsept çalışması yapılır onay sonrası Aday inşaat aşamasına başlayabilir. Personel Eğitimi Franchise tarafından belirlenen personel kendisine belirlenen eğitim koçlan tarafından teorik, pratik olarak teknik, pazarlama ve müşteri ilişkileri eğitimi alır. Açılış Duyuru ve kampanyalar eşliğinde dükkân açılışı gerçekleştirilir. Proxer Araç Ekspertiz afyon şubesi de böylesine önemli yatırımlardan biri olarak hayat buldu. Dedi.

Yani bizimde anlatmak istediğimiz şu.. Aracını seven bakan ve bakımını ihmal etmeyen tüm müşterilerin mutlaka burayı görmelerini tavsiye ediyoruz.