Bir servis düşünün ki aracınızın sorunlarınıza çare olmasın Lider oto teknik bu hizmetleri sunarken sizi aracınızı ve en önemlisi cebinizi düşünüp en mükemmel servis hizmetini müşterilerine sunuyor. Servisin Müdürü samimi yüz Cafer Güzgü bakın vizyonlarını ve size uygun misyonlarını nasıl açıklıyor.” Lider Teknik servis iş potansiyelini arttırmak, imajını yenilemek, daha geniş müşteri kitlelerine hitap etmek için hem kendi kalitesini hem de müşteri memnuniyetini arttırmak ilkesiyle araçlarınızın bakım onarım ve yedek parça sorunlarını anında çözen bir anlayışı araç sahiplerine sunuyor. Yeni jenerasyon araçların bakım ve onarımlarının yanında yedek parça temininde her daim yüz güldüren bir anlayışı değerli müşterilerine sunuyor “ dedi.

BURADA HER ŞEY İLK…

Servis 2007 yılında ,Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi 1.cad.4 sokak ta 20 m2 Araç kabul,25 m2 Vezne,25 m2 Bekleme salonu,150 m2 Yedek parça bölümü, 400 m2 mekanik servis,400 m2 kaporta bölümü,300 m2 boya bölümü,100 m2 Araç teslim bölümü,50 m2 Yıkama bölümü olmak üzere toplam 5000 m2 Açık alan 1850 m2 kapalı alanda OTTO ZENITH Standart Uygulama Noktası ve her marka binek ve hafif ticari aracın bakım, onarım, arızacılık ve  kaza hasarlarının giderilmesi maksadıyla kurulmuş olup , konusunda uzman 18 personelle hizmet vermekte..

Ayrıca Servis TSE 12047 ve 13168 Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren ilk ve tek Marka Bağımsız Servis. Her marka ve model için onaylı ve kaliteli yedek parça stokuyla yapılan işçilik ve yedek parça garantisini veriliyor.

BOSCH, DELPHI ve VAS 5054 Test cihazlarıyla tüm marka araçlarda arıza tespiti yapılmakta, periyodik bakımlar deneyimli personel tarafında itina ile yapılmakta.

Lider oto teknik servisi 7 yıl önce organize bölgesinde 1. Cadde üzerinde kuruldu. Kapalı alanı 1850 metrekare  bu dolayısıyla daha çok aracın rahat ve geniş bir alanda uzman personelce detaylı servis imkanı açısından çok önemli..Biz burada aracın tüm aksamları üzerinde ayrıntılı çalışma yapıyoruz. Alanında uzman 18 ye yakın ustamız araçların tüm servis imkânlarını en ince ayrıntısına kadar inceliyor. Servisimiz TS  13168 HİZMET YETERLİLİK BELGESİNE SAHİP. Bu şu demek, aracınızı güvenle ve emin ellere teslim etmek demek..Servisimizde yapılan her işlem garanti kapsamında demek.Şunu özellikle belirtmek isteriz. Araçlarınıza yedek parça tedarikleri istenilen malzemeler en uygun ve en kısa zamanda tedarik edilerek müşteri memnuniyeti had safhada çözülür.

Lider oto teknik serviste en çok dikkat edilen olay ise her marka aracın dünya kalitesinde standart ve güvenilir servis bakımını sağlamak onarım ve kaza hasarını gideren hizmeti sunmak..

DEĞİŞTİRMEK YERİNE TAMİR ETMEK

Bakın servisin en büyük özelliği ise Otonuzda oluşan küçük hasarların hem canınızı hem de bütçenizi sıkması artık burada tarihe karışıyor. Boya – Kaporta hasarlarını, Tampon ve dış plastik parçalarda oluşan hasarları, Ön cam kırık ve çatlaklarını, İç döşeme yırtık ve yanıklarını kısa sürede, dünyanın kullandığı ileri teknoloji tamir teknikleri, tamir donanım ve malzemeleri ile uzman personelin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kısa zamanda, hasarsızlık indiriminizi bozmadan tamir ederek müşterilerini memnun etmeyi seçiyorlar.

Dünyanın kabul ettiği ve kullandığı tamir, temizleme ve yenileme sistemlerini Türkiye’nin hizmetine sunan LİDER OTO’ya mutlaka gelin, farkı keşfedin. Lider Oto Teknik Servis olarak, aracınız için ihtiyaç olan yedek parçaları, orijinalleri ve uyumlu alternatifleri ile uygun fiyat ve koşullarla hizmetinize sunmaktalar.

Orijinal Yedek Parça

Lider oto teknikte yedek parça memnuniyeti inanılmaz. Servis sorumlusu Cafer bey bakın kısa bilgileri siz değerli okuyucularla nasıl paylaşmış” Otomobil fabrikalarında araç imal edilirken bantta, montajda kullanılan ilgili otomobil markasını üstünde veya ambalajında amblemini taşıyan parçalara yedek parça diyoruz. Eşdeğer Yedek Parça ise Otomobil fabrikalarında üretilen araçlara malzeme imal eden firmaların montaj da ve servis hizmetlerinde kullanılan, aynı zamanda firmanın kendi marka ve logosu ile bayileri aracılığı ile piyasaya dağıtımını yaptığı parçadır. Örnek vermek gerekirse, Valoe ve Bosch vb. gibi markaların kendi dağıtım kanalları ile kendi amblemleri ve logolarına havi kutular içerisinde sattıkları malzemenin aynısı Mercedes ve BMW vb. gibi markaların logoları ile otomobil imalatında ve servisinde kullandıkları parçadır. Bir başka değişle kutular farklı ama içindeki ürünler bire bir aynıdır.

Alternatif Yedek Parça ise yine Otomobil fabrikalarında montajda kullanılmayan ama Avrupa Birliği kriterlerine uygun imal edilmiş, Türkiye ‘de TSE standartları ile tanımlanan, Avrupa’ da AB standartları ile tanımlanan garantili yedek parçadır. Bu şu demek oluyor bizde aracınız hem garantili hem de siz müşteri memnuniyetine göre uzman personelimizle aracınız kaliteli bir servis hizmetini hak ediyor diyoruz.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife