Namık Kemal Günal için başta şunu kesin söylememiz lazım..Yetenek dolu dahi ve inanılmaz akıllı. Nerede nasıl yatırım yapacağını adeta havada koklar gibi analiz yapıp ona göre pozisyonunu belirleyen bir yapıya sahip..

Etrafına çok faydası olan genç yakışıklı iş adamımız şu aralar hayatının en büyük anlamı olan oğlu YAMAÇ ile birlikte çok sevdiği eşi ve işine olan aşkıyla zamanını değerlendiriyor.. Yapmış olduğu konutlara sitelere bakacak olursanız son derece titiz bir işçilik ve yığınla emek ve en önemlisi kalite  göreceksiniz.

Hele son yapıtlarıı villa tarzı evler, görenlerin gözünü resmen kamaştırıyor. Günal Emlak ve inşaat şu sıralar tüm çalışanları ve emekçileriyle yeni ve modern konutların temelini ilimizde atmaya devam ediyorlar.Değerli patron Namık bey ve babaları Naim bey ve ailenin gözdesi Gökhan bey tüm mesailerini yapmış oldukları konutlara ve villalara harcıyorlar.Özellikle Erkmen üstündeki villalar son derece süper ve muazzam sanat eserlerini andırıyor desek abartmış olmayız.

Minik YAMAÇ ise hem değerli annesi asuman hanımın, hem de babası Namık beyin biricik gözdesi..Kalbinin sahibi değerli eşi Asuman  Günal hanımla mutlu bir birlikteliği olan Namık bey, işlerinden arta kalan zamanının tamamını onlara harcıyor.Son zamanların gözde kuruluşu GÜNAL EMLAK VE İNŞAAT için yazılacak o kadar çok şey var ki inanın kelimeler bile onların hızına erişemez diye düşünüyoruz. Allah iş rastlığı versin dileklerimizi de buradan sevgili Günal ailesine bizde iletelim istedik Afyon Magazin ekibi olarak..

Afyon MagazinAfyonCitylife