Baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, “Allah nasip ederse ben de seneye Babalar Günü’nü kutlayacağım” dedi.

ATV’de izleyiciyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün 46 yaşına girdi. Yakışıklı oyuncu ve baba adayı için sürpriz bir kutlama yapıldı.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, kendisi gibi oyuncu Sinem Kobal ile 4 yıl önce Cunda adasında dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz aylarda ise Sinem Kobal’ın hamile olduğu iddiaları gündeme gelmiş, İmirzalıoğlu bu haberleri “bir kız babası oluyorum” açıklaması ile doğrulamıştı. Çift şu sıralar kızlarını kucağına almak için gün sayıyor.

Kim Milyoner Olmak İster’in yayınladığı ATV, Kenan İmirzalıoğlu’na sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı. Ünlü oyuncunun sürpriz karşısında çok mutlu olduğu gözlemlendi.

Burada duygularını dile getiren İmirzalıoğlu, “Yıllarca çok beğenerek takip ettiğim programın sunuculuğunu yapmak benim için onur” dedi.

Baba olmak için gün sayan yakışıklı oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Allah nasip ederse ben de seneye Babalar Günü’nü kutlayacağım. Ben kızım ne isterse yerine getireceğim, terbiye kısmı eşim Sinem’de olacak.”