Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu hafta sonu Emirdağ Huzurevine ziyaret etti ve belediye personelleriyle bir araya geldi. Belediye olarak Huzurevine gereken desteği verdiklerini belirten Başkan Koyuncu, belediye personeli ile toplantıların devam edeceğini belirtti

Başkan Koyuncu ilk olarak Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürü Mustafa Gökhan Us, Müdür Yardımcısı Süleyman El ve Emirdağ Orman Şefi Ali Bayındır ile beraber Huzurevine ziyarette bulundular. Huzurevi Müdürü Mustafa Ertürk’den bilgiler alarak huzurevi sakinleri ile sohbet eşliğinde keyifli vakit geçirdiler. Başkan Serkan Koyuncu kurum ihtiyaçları, talep ve istekler doğrultusunda belediye olarak her zaman yanlarında ve destekçileri olacağını dile getirdi. Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtiler.

Başkan Koyuncu personeli ile bir araya geldi

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu daha sonra belediye personelleriyle bir araya geldi. Belediye birim amirleri, personelleri ve şirket personelleriyle gerçekleşen toplantıda kış mevsiminde Emirdağ ve yöresinin lezzetlerinden olan arabaşı ikram edildi. Başkan Koyuncu, “Emirdağ’ın en büyük ailesiyiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Toplantılarımız devam edecektir” dedi.