Şehrimizin güzide sağlık kuruluşlarından Fertillife Sağlık Kurumları bünyesindeki Fertillife Afyon Hastanesinin hafta sonu çok önemli konukları vardı. Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal ve beraberindeki heyet hastane yönetimine ziyarette bulundular.

Yapılan ziyarette hastane yönetimi hazır bulunurken, Fertillife Sağlık Gurubu Yönetim kurulu başkanı Dr. Fatih Öğüç, Genel müdür Merve Öğüç Başhekim Dr. Zafer Ersin Ünlüer Tüp bebek uzmanı Doç. Dr. Mesut Köse, Genel Başkan Gültekin Uysal ve beraberindeki heyeti ağırlayarak görüş alışverişinde bulundular.

Uysal burada yaptığı konuşmada bunun rutin bir ziyaret olduğunu, ilimize yapılan sağlık yatırımının yerinde görmek tanışmak ve istişarelerde bulunmak gayesini anlatarak basın mensuplarının da sorularını cevapladı.

UYSAL” SAĞLIKTA DERECEMİZ ARTIYOR”

Uysal “ Gerçekten çok değerli ve anlamlı bir yatırım. Değerli hocalarımızla birlikte Fertillife Sağlık Gurubunun ilimizde hizmet vermesi, uzman hekimlerle ilimiz insanının sağlık konusunda ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında son derece önemli bir açığı kapatmış olduğunu görüyoruz ve çok memnun oluyoruz. Sağlık alanında yapılan bu değerli girişim elbette biz siyasileri ziyadesiyle memnun etmektedir. Tekrar ilimize şehrimiz insanına hoş geldiniz” diyerek görüşlerini aktardı.

ÖĞÜÇ”BU ZİYARETLER MORAL VERİYOR”

Yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve büyük onur duyduklarını aktaran Fertillife Sağlık Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Fatih Öğüç ise”  Sayın Genel Başkanımızın ziyareti bizleri çok onurlandırdı. Çok memnun kaldık. İlimiz sağlık alanında biz şehrimiz insanına hizmet vermekten büyük onur duyuyoruz. Yaklaşık 100 e yakın çalışanımızla bacasız bir fabrika kimliği taşıdığımızı belirtmek isteriz. Sağlık en değerli yatırım. İnsanlarımızın her zaman yanında olduğumuzu buradan belirtmek isteriz. Değerli bürokrasi ve siyasi kimliği olan değerli il temsilcilerimizin bizleri ziyaretleri hal hatır sormaları bizlere ayrı bir güç ve şevk veriyor. İnanın doping etkisi yaratıyor çalışmalarımızda.. Ayaklarınıza sağlık Hoş geldiniz.” dedi.

Ziyarette İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, İl Başkanı Hikmet Bülbül, ve kalabalık bir heyet hazır bulunurken ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu. Daha sonra heyet toplu resim çektirerek ziyareti tamamladı.