Bayram Alaşkan…İnanılmaz bir eğlence adamı. Öyle de olmak zorunda. Çünkü Alanya’nın en özel en büyük ve en eğlenceli kurumu Robin Hood diskoteğin sahibi..

Kardeşi değerli insan Burhan bey ise onun adeta sağ kolu .Alanya’nın eğlence sektörü onlardan sorulur desek abartmış olmayız. Son derece mütevazı son derece neşeli ve son derece enerjik bir insan. Yıllar önce açmış oldukları eğlence mekanıyla (ROBİN HOOD) Alanya’nın resmen eğlence sektöründeki tek ismi diyebiliriz. Büyük bir emekle gayretle ve sabırla Bayram bey burası için gecesini gündüzüne karıştırdı ve bu muhteşem mekanı yarattı.

Onları tanımak gerçekten büyük bir keyif..Abi Bayram Alaşkan ve kardeş Burhan Alaşkan bu sektörde her daim hizmet veren müthiş bir ikili. Bayram Alaşkan için söylenecek çok şey var. Girişimci, yatırımcı, kazandığı yerden harcamalarını yine kazandığı yere yapan, dünyada gezmedik ülke bırakmayan, yanında ekmek verdiği pek çok insana abi gibi davranan, ilçede (ALANYA) çok sevilen, canlı ve neşeli yapısı hayvanları seven kalbi,SPORCU KİŞİLİĞİ, paylaşımcı asla paraya tapmayan,ve daha pek çok müthiş özellikleri..

Anlayacağınız yakışıklı iş adamımız her daim gülen yüzüyle, keyfiyle, anı yaşayan yaşam tazıyla, babalığıyla, gerçekten gönülleri fethediyor ve çok seviliyor.

 Afyon MagazinAfyonCitylife