Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Nur Branda Tente ve Frigofirik fabrikası yaptığı işlerle gerçekten göz kamaştırıyor.İşinin kalitesine ve uzmanlığına çok önem veren firma, son dönem sosyal donatılarda ve alanlarda işçiliğinin kalitesini ve sağlamlığını dahası görsel sunumuyla hakikaten çoğu firmanın ilk tercihi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Cafeler,Araç  kasaları iş yeri tenteleri ve daha pek çok şeyi yapan firma, sanayi sitesinden doğan bir yıldız misali parlıyor. İlimize ciddi anlamda katma değer sağlayan kuruluş, kurumsal yapısı çalışanları ve müşterileriyle bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında. Kuruluş Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Mızrak bakın firmasını nasıl anlatıyor” 1980 yılında ticaret hayatına atılan kurucumuz Süleyman MIZRAK Afyon Sanayi Sitesinde 20 metrekarelik küçük bir işletmede Nur Branda adıyla branda tamiratı yapan bir işletme ile faaliyete başladı.1990 yılında Branda tamiratı yanı sıra branda dikimi hizmeti ile daha geniş bir dükkanda hizmet vermeye başladı.

Firmamız her zaman sektöründe ilklerin öncüsü olmuştur bu öncülüğün haklı gururunu siz sevgili dostlarımız ile kutlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti,kaliteli iş ve zamanında iş teslimini prensip edinen firmamız her zaman tercih edilen bir firma olmuştur. Dostlarımız bilir ki bize verdikleri hiçbir iş onlar için sıkıntı oluşturmayacaktır.

Firmamız şu anda 5000 metrekarelik alanda her türlü tente, branda,otomatik kapı ve özel projeler yapmaktadır. NUR BRANDA olarak başarılarla geçirdiğimiz çeyrek asrın arkasında aslında siz dostlarımızın olduğunu biliyoruz.Yönetim Kurulu başkanı olarak firmamız adına tüm değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

SAYGILARIMIZLA…

Süleyman MIZRAK

Yönetim Kurulu Başkanı

Aslında Nur Gurup’un üretim alanlarına baktığımızda başta Branda olmak üzere Tente, otomatik kapı ve Frigo olarak ciddi anlamda işler yaptığını görüyoruz. Bunun yanı sıra Kapı ve Kepenek sistemleri dahil 5000 metrekare kapalı alanda 30 uzman personeli ve yıllık 500’ aşan projeleri ile istihdamın katkısı oldukça büyük. Pergola sistemleri,Mafsallı tente sistemleri, hızlı pvc sistemleri,otomatik kepenk sistemleri, Firigofirik kasa imalatları ile alanında rakipsiz olarak hizmetlerine devam ediyorlar.