Merkez Mecidiye Mahallesinde açılışı gerçekleşen ve yılın en görkemli açılışına ev sahipliği yapan Yörükler Mobilya Mağazasına Bakan Eroğlu’nun yani sıra, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, ve yüzlerce davetli katıldı.

Büyük indirimlerle mecidiyede açılan Yörükler Mobilya Mağazasına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun okuduğu dualar eşliğinde yapılan açılışta, Bakan Eroğlu, Mağaza Sahipleri olan Okyar ailesine hayırlı olsun dileklerini iletti.  Afyonkarahisar, Afyonkarahisar olalı böyle bir açılışa ev sahipliği yapmadı diyebiliriz. İşletme Sahibi Fatih Okyar tüm gelen konuklarla tek tek kendisi ilgilenirken,katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Davetliler ve Başkanların gönderdikleri çiçek ve çelekler yol boyunca kuyruk oldu.Kaliteyi ve markaları vatandaşlar ile buluşturan Yörükler Mobilya’nın yeni mağazasına gelen davetliler tüm Afyonkarahisar için hayırlı ve uğurlu olmasını dilediler.

İLİN DEĞİL  BÖLGENİN EN ŞIK MOBİLYA MAĞAZASI

Gerçekten Değerli dostumuz kardeşimiz Fatih Yörük ve Yörükler ailesinin ilimize kazandırdığı ve Değerli Bakan Veysel Eroğlu tarafından geniş bir katılımla açılışı gerçekleştirilen bu güzide kurum Afyon’umuza çok ama çok yakıştı diyebiliriz..

Çok kapsamlı mobilya türlerinin bulunduğu ve şık kombinlerin yer aldığı çok geniş mağazanın açılışına vekiller ve belediye başkanları da katılırken, dua ve ikramlar sonrası Mecidiye mahallesi adeta mağazaya akın etti. Açılışta yastık ve paspaslar sembolik rakama yani bir liraya dağıtılırken, inanılmaz izdiham katılımcıları ve mağaza yetkililerini oldukça memnun etti diyebiliriz.Böylesi yatırımlarla ilimizde oldukça sevilen sayılan Yörükler ismi hem işveren olarak hem de girişimci aile olarak adlarını tarihe yazdırdılar. Onların pek çok alanda yatırımlarını bilen halkımız ise bu son açılan mobilya mağazası nedeniyle şehir dışına gitmekten kurtulduklarını söyleyerek”Yörükler ailesine ve her bir ferdine çok teşekkürler. Nihayet özlediğimiz ve aradığımız her şeyi bulabileceğimiz MOBİLYA mağazamızı ilimize hediye ettiler” dediler. Oldukça renkli geçen açılışta misafirler hem mobilya çeşitliliğine hem de ekonomik fiyatlara hayran kaldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife