İlimizin gözde cafelerinden Peron cafe şu sıralar misafirleriyle konuklarıyla adeta göz dolduruyor. Sahipliğini Hüseyin Örnek’in yaptığı işletmede gerek ikram çeşitleri gerekse ferah konaklama alanlarıyla örnek alınacak hizmet kalitesiyle diğer cafelerden bir adım sıyrılıyor. Merkezde olmanın avantajını kullanan işletmede oyun salonları nargile ve soğuk kış aylarının sıcak içecekleri bol miktarda mevcut.

Çalışanların ilgisi ve bistronun eşsiz lezzetlerini her an bulmanın mümkün olduğu Peron Cafe gerçekten tam da durulacak mola verilecek bir durak adeta..

Oğuzhan Tekin, Mehmet Karakaya,Samed Dağıç,Ertuğrul Yurcu,Nefise Emirdağı,Rabia Eruslu,Seydi Akkaya ve Batuhan Karabulut gibi çalışanların olduğu cafe sanki bir fabrika misali hem şehir ekonomisine hem de katma değer üreterek  ilimizde ışıl ışıl parlıyor.Çoğu tanıdık simanın yer aldığı cafe de nezih yapı ve ferah alanların çok olması da dikkat çekiyor. Güler yüz ve sınırsız hizmetin çok olduğu PERON CAFE daha şimdiden gençlerin sıklıkla uğrak mekanlarından biri..

Afyon Magazin