Doğrusu ilimize bir soluk bir renk bir ahenk geleceğini bilseydik Leman Kültürcüleri çok daha öncesinde lütfen ilimize yatırım yapın derdik. Ama olsun nihayet oldukça büyük bir yatırımla (HİLTON DOUBLE TREE ile LEMAN KÜLTÜR) gelerek muhteşem bir iş yaptılar..

Armağan beyin müdürlüğünde mizahi konseptleriyle bir renk gelen ve Gazlıgöl Caddesi uydukent kavşağında hizmet veren kurum renkli yapısı farklı sunumları ve modern tasarımlarıyla ayrı bir soluk getirdiler şehrimize..

Pınar mermer öncülüğünde gelen bu iki dev yatırım( Hilton ve Leman kültür) sunum ve hizmet kalitesi açısından gerçekten özlenilen ve aranılan bir alanda boşluğu harika doldurdular. Dünyanın sayılı markalarından Hilton otellerinin bir ayağı da artık ilimizde faaliyet gösterirken, genç kesimi de ihmal etmeyen yöneticiler Leman kültürü açarak gerçekten iyi iş çıkardılar. Gidip görmenizde yarar var. Alkollü konsepti de yer alan işletmede sıcak, soğuk içeceklerden tutunda hafif aperatiflere kadar ne ararsanız mevcut.  Hizmet kalitesi ise a sınıf..