“Bir çocuğun ayakkabısı denize düşer, kaybolur.. Sahilde kumların üzerine şöyle yazar.. “Bu deniz hırsızdır.”

Biraz ötede bir balıkçı ağına yakalanmış çok miktarda balığı kıyıya çeker ve kumlara şöyle yazar.. “Bu deniz cömerttir.”

Bir genç denizde boğulur.. Acılı, ağıt yakan annesi kumlara şöyle yazar.. “Bu deniz katildir.”

İhtiyar bir balıkçı koca bir inci barındıran istiridye çıkarır denizden ve kumlara şöyle yazar.. “Bu denizin gönlü çok zengindir.”

Bir dalga gelir sahilde yazılı tüm yazıları siler..

Deniz sükunet ve huşu içinde seslenir.. “Eğer deniz olmak istiyorsan başkalarının söylediklerine önem vermemelisin.”

Çevrenizdekileri hoş görmede deniz gibi olmak ümidiyle”

Yazan ve tüm kalbini koyan son derece başarılı yetenekli ve samimi yüz Çakmak Otel müdürü deniz bey..Onun başarı dolu dünyasında gerçekten insanlara yardım etmek ve onların yüzünün gülmesi ilk sırada yer alıyor.Başarılı müdür şehir içindeki Çakmak otelden eski adıyla Anemon, şimdiki adıyla Çakmak termal otele müdür olarak geçiş yaptı Yaptı yapmasına ama muhteşem bir değişimle oteli yeniden düzene soktular tüm personelleriyle. Eskiden sıkıntılı olan ve bir türlü yönetim kabiliyeti gösterilemeyen Anemon Otel gitti yepyeni konseptiyle şehrin altın iş adamı Mehmet Çakmak önderliğinde Deniz bey idaresinde harika bir otel geldi ve herkesin gönlü bu değişime çok şükür dedi. Zaten başarı dolu ödüllerinde verilmesi boşuna değil.. Değerli müdürümüz Deniz bey hem personel arasında hem de tüm Afyon halkı tarafından çok sevilen bir müdür. Hal böyle olunca gülen yüzüyle samimiyetiyle cana yakınlığıyla değerli müdür ve idaresindeki personelle başarı her daim onların hakkı.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife