Araçların prensi desek abartmış olmayız. Cenk bey bu konuda resmen master yapmış bir adam..İsmail Cenk Canga denilince afyonda bir saniye dedirtecek kadar profesyonel…

Haydi BİSMİLLAH… Yeni yerimizdeyiz ambar yolu Sinada otel arkası Kokorich in karşısı diyen Cenk bey tüm müşterileriyle tek tek ilgilenen özellikle seramik kaplamada ilimizde tek olan bir insan. İnanın aracınıza yaptıracağınız en ufak bir işlemde bile Cenk bey mutlaka bir dokunuş yaparak klasını konuşturuyor.

İŞİN UZMANI VE ŞEHRİN SERAMİK KAPLAMACISI

İsmail Cenk Canga… namı değer Canko bu işte o kadar profesyonel ki araçlarla adeta konuşup sorunları yerinde bilen bir uzman. Bakın seramik kaplamayla ilgili neler söylemiş”  (Canko) Aracınızın boyasını güneş ışınlarının yol açtığı solmalara karşı Tech Extrem seramik kaplaması ile önleminizi alabilmeniz mümkündür. Tech Extrem 10H, minimum bakımla aracınızın boyasını 5 yıla kadar güneş ışınlarından, çizilmelerden ve diğer unsurlardan koruyabilir. Biz bunun garantisini veriyoruz. Tech Extrem 10H Seramik kaplama ile kendi aracınızı tanıyamayacaksınız..

Son derece titiz araçlar konusunda inanılmaz hassas çalışanlarına samimi müşterilerine dost bir insan.Onun elinden çıkan araçlar gerçekten hayat buluyor. Son modelinden tutun da klasik ve kişiye özel araçların her türlü bakımları kaplamaları temizlikleri aksesuar boya ve motor aksamları için özel ve uzman eller sürekli iş başında.. Yenilenme ve alanlarını genişletme projelerine başlayan Cenk bey her şey afyonlu araç sahipleri için diyor. Gidin görün kaliteyle tanışın inanın vazgeçemeyeceksiniz.