Bir kere şunu yüzde yüz garanti vererek söyleyebiliriz. Bildiğiniz tüm kreşleri ana okullarını ve çocuk bakım merkezlerini unutun. Burası tam bir rüya ve eğitimciler çok kaliteli…Onu da geçtik, düşünsenize çok küçük yaşta evladınızı yavrunuzu ana dil yanında mükemmel bir ikinci dil konuşmasını istemez misiniz?

KÜÇÜK ÇOCUĞUM İNGİLİZCE KONUŞUYOR

İşte Amerikan Kids tam da bunu yapıyor. Sabah teslim ettiğiniz yavrularınız ve evlatlarınız büyük bir titizlik içinde özenle okula alınıyor ve kendi evlatları gibi bakım görüp eğitimlerini alıyorlar. Her sınıfta iki öğretmen var. Evet yanlış duymadınız Her sınıf iki öğretmen idaresinde gün boyunca aktivitelerini tamamlarken, tüm diyaloglar ingilizce yapılıyor. Ders esnasında ve özel anlarda Türkçe konuşmak yasak. Tamamen yabancı dil eğitimiyle konsantrasyon bozulmadan gün sonuna kadar eğitim öğretim tamamlanıyor ve aynı titizlik ve özenle çocuklar ailelerine teslim ediliyo uzman nezaretçiler vasıtasıyla..İlimize yeni bir soluk yeni bir anlayış ve kaliteli eğitim öğretim sunan “AMERİKAN KİDS ANA OKULLARI”gerek mareşal Fevzi çakmak şubesi gerekse uydu-kentte ki şubeleriyle harikalar yaratıyorlar.

RÜYA GİBİ EĞİTİM “AMERİKAN KİDS”

Çocukların melek anneleri Fatma Hanım inanılmaz bir koşuşturma ve ilgi ile bünyesindeki tüm çocuklarla tek tek ilgileniyor. Abartmıyoruz bunu gördük ve yaşadık. Velilerde son derece memnun ve keyifli. Okullarına giden çocuklar ise öğretmenlerine okullarına daha bir şevkle ve arzuyla kavuşuyorlar.Yabancı dil eğitiminin bu kadar erken yaşta alınması ise çocuğun tamamen dış dünyaya adapte sürecinde çok büyük önem taşıyor. Özellikle doğum günleri kutlamalar okul içi eğitim ve etkinlik faaliyetlerini ise minikler adeta iple çekiyorlar ve çok renkli keyifli anlar yaşıyorlar. “AMERİKAN KİDS ANA OKULLARI” ve şubeleriyle eğitimci kadrolarıyla nezih ve şık mekanlarıyla ciddi anlamda fark yaratıyorlar.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife