Bir müthiş defile ve uzman isimler..Sarayın ihtişamında göz alıcı sahneler ve müthiş güzellikler…Ama şuna bakmak lazım bu güzelliklerin perde arkasında yani işin mutfağında çalışan müthiş isimler var. Hele ki bunların iki tanesi çok ama çok özel ve süper.

PROFESYONEL İSİMLER DEMET BÜYÜKKAYRA & CİHAN HAKKI İNAL

Freelance Makeup Artist’te Makyaj Uzmanı profesyonel bir isim ve magazin dünyasındaki önemli simaların kendilerini güvenle teslim ettikleri Türkiye’nin başarılı makyözlerinden Demet Büyükkayra Çırağan defilesinde moda dünyasının duayen ve başarılı ismi Muammer Ketenci defilesinde adeta sanatının muhteşem çalışmalarını sergiledi..Resimlerden de gördüğünüz

Demet Büyükkayra, Özgür İlknur Karadaş ve ekip arkadaşları ile birlikte Çırağan Sarayın dalar.

SARAYIN ALTIN KELEBEKLERİ

Sarayın müthiş atmosferinde MUAMMER KETENCİ defilesinde birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum ekip arkadaşım Özgür Bey her şey çok güzeldi teşekkürler diyor Demet hanım..

Görsel şölenin had safhada olduğu defilede Demet hanıma soruyoruz.Aldığımız cevaplar ”10 yıldır yapıyorum bu mesleği.İstanbulluyum.Eğitim verdiğim bir salon var makyaj eğitimi veriyorum. Ama kendi yerim yok serbest çalışıyorum. Üsküdar da. Defile ünlü modacı Muammer Ketenci defilesi. Güzellik Salonuna belirli günlerde gidiyorum. Yapılan etkinlik Gelin damat dergisi için hazırlanan bir defile. Mankenlerimiz ise Tuğba Altıntop, Ece Pirim, Betül Şahin, Sanatçı Hatice, İpek Tanrıyar ve Sibel gökçe..Değerli dostumuz Demet hanım yapılan organizasyon için “Mükemmel”di.

“Kızım var” diyor Demet hanım. Kızı onun kalbinin sahibi. 21 yaşında. 10 yıldır bu işi profesyonel yapan Demet hanım tüm benliğiyle bu işe sarılan severek yapan mükemmelliyetçi ve titiz biri..Defilede muhteşem resimleri çeken ise başarılı yetenekli ve keskin göz CİHAN HAKKI İNAL ise alanında son derece müthiş bir yetenek..Anlayacağınız böylesine yetenekler sayesinde bu sektör başarıdan başarıya koşuyor.Demet Büyükkayra için ise tek söz söyleyeceğiz” ALANINDA UZMAN VE SON DERECE BAŞARI DOLU BİR YÜREK”