TCDD’nin 164’üncü kuruluş yıldönümü etkinliklerinde konuşan 7. Bölge Müdürü Âdem Sivri, TCDD’nin trenin sevilen değil, tercih edilen bir araç haline gelmesini sağladığını, kurumun sosyal ve kültürel hayata olan önemli katkılarını sürdüreceğini söyledi

TCDD 7. Bölge Müdürü Âdem Sivri beraberindekilerle, TCDD’nin 164’üncü kuruluş yıldönümü dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’i ziyaret etti. Sivri, ziyarette Vali Çiçek’e TCDD’nin 164 yıllık tarihini, 7. Bölge Müdürlüğü olarak Afyonkarahisar da gerçekleştirilen faaliyet ve projeleri anlattı.

Öte yandan TCDD’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle Ali Çetinkaya Garı’nda 7. Bölge Müdürü Âdem Sivri, Taşımacılık A.Ş. Bölge Müdürü Murat Durkan, Servis Müdürleri ve personelin katılımı ile kutlama töreni gerçekleştirildi.

STK’LARLA İSTİŞARE YAPILDI

Törenin ardından; Demiryolu Sendikası, Dernek Başkanları ve Yönetimleri ile TCDD Sosyal Tesisleri Vagon Kafe ve Kır Bahçesinde bir araya gelen Bölge Müdürü Âdem Sivri, başkanlarla karşılıklı görüş alış verişinde bulunup, çalışanlarla ilgili istişareler yaptı. Sivri, demiryolları için birlik beraberlikle çalışmayı temenni ettiğini sözlerine ekledi.