Çok seviliyor saygı duyuluyor ve halkın arasında olmayı çok seviyor. Makam koltuğundan ziyade dışarıda vatandaşlarla birlikte özellikle sorunların olduğu yerde çözüm odaklı çalışmasıyla büyük takdir görüyor.

Her an her yerden çıkabiliyor. Eski Osmanlı padişahlarının izlediği yol olan habersiz vatandaşlarının arasında dolaşmak ve sorunu yerinde çözmek onun adeta yaşam biçimi Çözüm odaklı çalışmak Zeybek başkanın olmazsa olmazı..

Şehrin genelinde gerek araçla gerekse yaya olarak sıklıkla dolaşan belediye başkanı zeybek samimiyeti cana yakınlığı ağır bürokrasi evraklardan sıyrılıp pratik zekasıyla iş bitirme sanatını ustalıkla kullanması dahası ticari hayatındaki çözüm stratejileriyle ilimiz insanının en büyük yardımcılarından.. Çay içiyor sohbet ediyor yakın sıcak ve samimi davranıyor espri ve şakalarıyla etrafını neşelendiriyor personelini koruyor çözüm buluyor ve yenilik adına ne varsa şehrine uygulamak için çok geç saatlere kadar çalışıyor.

Mesleği gereği inşaat dalında zaten başarılı olan başkanın vizyon projeleri de tek tek hayata geçerken, vaatlerini de bir bir yerine getiriyor. Şu sıralar yoğun temposuna rağmen sıklıkla sokakta olan başkan zeybek asfalt çalışmalarına ayrı bir önem verirken şehrin Gastronomi ve Moto Cross dalında başarılı olması için  müthiş bir çalışma peşinde..