Şu sıralar özel hastaneler içerisinde bu kurum daha bir göze çarpıyor. Sebebine gelince son derece hijyenik kaliteli ve profesyonel insanların var olduğu dal hastanesi Tüp Bebek, çocuk ve kadın doğum üzerine ilimize ayrı bir soluk getirdi desek abartmamış oluruz.

Son derece tanınmış isimlerin olduğu kurumda Doktorlar; Fatih Öğüç, Mesut Köse, Metin Demirtürk, Şevki Bostancı, Elçim Bayrak gibi alanında son derece uzman isimlerle ilimiz insanlarına doğum çocuk ve tüp bebek konularında gerçekten sihirli dokunuşlar yapıyorlar.

Elbette çocuk ve hastalıkları konusunda ise son derece uzman ve çok sevilen iki isim ön plana çıkıyor. Dr. Murat Minici ve Dr. Özgür Kavak..

Aslında Şehrin tam ortasında yer alan hastane uzman isimlerinin yanında insanların sağlık ihtiyaçları konusunda tam da yanı başında. Doğum için sıklıkla tercih edilmesinin sebebi de insanların kuruma olan güvenleri ve bünyesinde sağlıkta uzman isimlere olan inançları.. Gün geçtikçe kalitesini arttıran hastane diğer rakiplerine her alanda fark atmasını da çok iyi biliyor. Sanılanın aksine son derece kurumsal çalışmalarıyla FERTİİLFE SAĞLIK KURUMLARI İstanbul bağlantılı diğer uzman ekibiyle de ilimiz sağlık alanında takviye ve yenilikçi girişimleri şehrimizle buluşturuyor.  Tıpkı Sayın Bakan Eroğlu’nun Kurumu ziyaretinde sarf ettiği sözler gibi” Afyonumuzun en gözde yatırımlarından biri FERTİLLİFE”