Kabakçı Halil usta ve fenomen tatlıları…  İnsanlar bakın neler söylemişler ustamız için İnanın bizim anlatmamıza hiç gerek yok sadece onlar anlatsın siz dinleyin. Emine Gümüş kuyu, Kabakçı Halil Usta ile birlikte Afyonkarahisar’da.

😍😍😍…. Dükkânda ne varsa… Aldık…. BUZZZZZ Kalıpların içine… Kaymaklar… Tatlılar.. Manda yoğurtları… #MANDA Peyniri.. #KABAK.. Tatlıları.. Ooohh ALLAHIMM… Miiiiisss.. 2..koli..😲Bozulmaz diyo Halil Usta…. Buza sardı…. Hepsini..

Neşem Öz yedican, Kabakçı Halil Usta ve Neşem Neşe Öz yedican ile Afyonkarahisar’da muhteşem hissediyorlar.

Siz hiç meşhur kabakçı Halil ustanın tatlılarını denediniz mi. hayatım boyunca yediğim en güzel lezzetler meşhur AfyonKarahisar Halil ustamızdaki bu tatları denem isterseniz. Kargo ile sipariş edebilirsiniz.

Bu tatlar sizde bağımlılık haline gelecektir. Bu yaşıma kadar gezdim gördüm yedim ama böyle tatları hiç ama hiç bir yerde yemedim. İşte Kabakçı Halil abimizin enfes tatlarına birkaç yorum aktardık sizler için. Söyleyeceğimiz o ki ustamız abimiz ve değerli dostumuzun ünü tüm Türkiye de yaygın durumda Elbette yapmış olduğu muhteşem ürünlerin ve ağzınızı sulandıracak tatların padişahı ustamız Halil usta..