Aslında şık ve modern bir kafe… Özellikle yaklaşmakta olan ramazan ayının akşamları hem iftar hem de sahur programlarında müthiş programlarıyla geçen senenin rekorunu yine kırmaya aday bir yer..

Yenilenen yüzü ve el değiştiren sahipleriyle çok daha şık çok daha misafirperver.. Tabi ki güler yüzlü personellerini unutmamak lazım. Yeni sahibi Eskişehir den Salih bey.. İlimize bu yatırımı özellikle kazandırırken tüm gücünü ve samimiyetini ortaya koyan genç bir girişimci.

Esse Kafe’nin en büyük özelliği geniş ferah ve bölümlerinin çok fazla olması.. Özellikle aile bölümleri mükemmel Çocuk oyun salonlarıyla geniş aileleri özellikle tercih noktası olacak gibi gözüküyor. Yemek salonları ve menüleri ise büyüleyici. Son derece ekonomik ve kaliteli yemekleri ise gerçekten göz kamaştırıyor. Aileler ise özelikle doğum günleri yaş günleri özel gün ve toplantılarda burayı tercih ediyorlar. Çok kısa bir sürede trend mekanlar arasında olan ESSE KAFE hala devam eden yenileme çalışmalarıyla çok kısa bir süre içinde müthiş bir değişim yaşayarak pek çok kitleyi bünyesine bağlayacak gibi gözüküyor. Bu arada seat leon araç sahiplerinin oluşturduğu bir gurupta her ay sonu kahvaltılı toplantılarını burada gerçekleştiriyorlar. Bu toplu yemek ve kahvaltı günleri de esse kafenin çok daha geniş çevrelere yayılmasını sağlıyor elbette..