Abartı hiç değil..Tamamen yediğiniz etle sizi sınıyorlar. Son derece muhteşem ve lokum tabir edilen harika bir et dünyası..İnanın yediğinize de değiyor.İmaret camisinin tam karşısında yenilerde açılan ve son derece şık yapısıyla gönülleri taht kuran kurumun adı “Bİ DANA DÖNER”

DÜŞÜNSENİZE düzenlenen ziyarette İlimize ADALET BAKANI ABDÜLHAMİT GÜL geliyor ve Afyon  bi dana döner Şubesinde yemeğini yiyor..Bu gerçekten büyük bir gurur..

Bakın firmanın Ana merkezi kendilerini nasıl tanıtıyorlar”  Elbette en önemli nokta olan ” Ana Malzeme ” yani ” Döner ” , %100 Dana Eti Helal Belgesi ve her türlü Kalite Standart sertifikalarına sahip olan KENDİ FABRİKALARIMIZDAN hazırlanıp franchise şubelerimize ulaştırılmaktadır.Yani, gerçek anlamda, çiftlikten sofraya her aşamada kontrolünü elinde bulunduran bir firmayla çalışmanın rahatlığıyla ” NE YEDİĞİNİZİ BİLECEKSİNİZ ”

%100 DANA ETİ , SIFIR KATKI MADDESİ VE HER AŞAMADA KONTROL!

İşte tam burada Bi Dana Afyon şubesinin yakışıklı patronu Muammer Akkuş devreye giriyor ve bakın neler söylüyor.”Amacımız şehir genelinde yaygın döner lezzet ağı ile daha geniş kitlelere ulaşmak, ekonomiye katkıda bulunmaktır. Firmamız Bi Dana Döner kurulduğu günden itibaren herkesin bildiği döner lezzetini ve keyfini misafirlerimize istediği zamanda ulaşılabilir fiyatlarla ve gönül rahatlığı ile %100 et tadını alarak yiyebilme ilkesini benimsemektedir.

Açıldığımızdan bu yana vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve alakasını gördük. Bu çok onur verici bir olay..Hafta sonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Genç Judo Milli Takımı 19 kişilik oyuncu kadroları 3;ü hoca 1 şoför 15 ögrenci olmak üzere ilimizde ki şubemizi özellikle tercih ettiler. Bizde Gastronomi şehri olarak onlara hem misafirperverliğimizi sunduk, hem de lezzetli dönerimizi tattırarak afiyetle karınlarını doyurduk.Kurumumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel kadromuzla birlikte ilimize layık olmak için kalite standartlarımızı hiç eksiltmeden yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Gerçekten kaliteli marka olan Bi Dana Afyon Şubesi hem hijyen hem de leziz döner ve et çeşitleriyle şehrimize yeni bir soluk ve kalite anlayışı getirmiş durumda. Bizde Afyon Magazin ailesi olarak şehrimize hoş geldiniz diyor bol kazanç ve başarılar diliyoruz.