Seviye kalite ve avrupai bir yüz. Başarı grafiği son derece yüksek. İnanılmaz bir sergileme yeteneği. Markanın hakkını veren mükemmel bir sunum.

DİLARA KIRMIT….Bu şirin model gerçekten profesyonelliğin masumiyetin ve ışıltılı dünyanın son derece vakur ve yetenek dolu gözdesi..

FİTFAST’IN YENİ YÜZÜ “DİLARA KIRMIT”

Onun kucağında 4 karpuz olsa da onları deyim yerindeyse çok iyi taşıyor. Kesinlikle ikinci bir Sivaslı Cindy diyebiliriz. Zaren baba tarafı da Sivaslı Markaların özellikle onu tercih etmesi boşuna değil.  En son başarı grafiği ise sporun  yeni adresi yeni yüzü FİTFAST SPOR markasının muhteşem yüzü oldu. Çekimlerden de anlayacağınız üzere profesyonel ve yılların deneyimli fotoğraf sanatçısı Rıdvan Yarar’ın objektifi karşısına geçen, sanat eseri çekim pozları ve katalog sahnelerini yapan değerli modelimiz alanında bu işi hakkıyla veren profesyonel dokunuşlara kendini teslim ediyor. Çekim pozları ise hem tanıttığı spor markasının trendini, hem de kendi çekim alanını yükseltiyor.Kısacası Türkiye’nin yeni parlak ve son derece yetenek dolu mankenleri arasında yer alan genç DİLARA KIRMIT gerek yazarlığı gerek modelliği gerekse moda dünyasındaki altın dokunuşlarıyla adından bir hayli söz ettireceğe benziyor.