Onun başarı dolu bankacılık dünyasında hem dostları hem de çalışan tüm iş arkadaşları çok özel..Alev Manka Tütüncü’den bahsediyoruz. Tolgahan beyin atan kalbi ve kalbinin sahibi..Sıklıkla bankacılık dünyasının yoğun mesaisine kendini kaptıran değerli çalışan hem arkadaşları ile hem de mevduat sahipleriyle müthiş bir diyalog içinde çalışıyor. Eğitim seminerleri, çalışma hayatı, hizmet içi programlar derken bankacılığı tüm yönleriyle sindiren Alev hanım özel hayatı ve ev halleriyle de inanılmaz takdir topluyor.Bakın yoğun tempoda hem kendisi hem de çok sevdiği değerli çalışma arkadaşlarıyla günlerini nasıl özetlemiş”

Osdem İstanbul 1 #toplantı #kahvaltı #harika ekip Edirne’de bir aradayız . Alev Manka Tütüncü, Emine Cengiz Palandöken, Songül Sever, özlem Aydoğmuş, Nergiz Balcı Sağlam, Tülay Özdemir, Seyit Ali Topuz, Reha Kanat ve Filiz Esen ile birlikte Tulipa Cafe&Restaurant’tayız. Resimlerden de anlayacağınız üzere çalışanlar muhteşem ekip ve gelen başarı dolu anlar…

Bir başka etkinlikte ise ;Serpil Ertem, Nergiz Balci Sağlam, Reha Kanat, Seyit Ali Topuz, Songül Sever, Tülay Özdemir, Alev Manka Tütüncü, özlem Aydoğmuş, Emine Cengiz Palandöken ve Filiz Esen ile birlikte yoğun mesaideyiz diyen Alev hanım şehrin başarılı bankası QNB Finansbank’ta mudilerin, müşterilerinin ve mevduat sahibi insanların işlerini en kısa zamanda hallediyorlar ve onların mutlu bir şekilde bankalarından ayrılmaları için inanılmaz bir gayret gösteriyorlar.

 Afyon MagazinAfyonCitylife