Onların dünyası tamamen araçlar arabalar ve yan aksesuarlar… Elbette yıkama cilalama kaput giydirme pasta cila ve bir araç için ne gerekiyorsa adeta hastane gibiler. Her sorununuza çözüm bulan bir merkez” GARAGE 272..

Son derece uzman ve profesyonel insanlarla donatılı kaliteli malzemelerle iş yapan ve istediğiniz her türlü araç içi dışı çözüm merkezi..

CENGİZ TOPRAK KILIÇ Bu isme çok dikkat… Neden derseniz sanatının ötesinde son derece başarılı yetenekli ve araçların dilinden anlayan tek adam diyebiliriz. CAM FİLM VE OTO KAPUT GİYDİRME DALINDA RAKİPSİZ.. Cengiz beyin samimi gülen yüzünü ise size özellikle aktarmak istiyoruz. Hayat tarzı ve neredeyse yaşam biçimi olan araçlarla adeta iççice.

GARAGE 272 şehrin araç üssü olarak kaliteli hizmetin yanı sıra her türlü bakım onarım araç film kaplama araç kaput koruma pasta cila ve benzeri her türlü ihtiyaçlarınızda kalitesini resmen konuşturuyor. Cengiz beyin profesyonel dokunuşları sayesinde aracınızı resmen tanıyamıyorsunuz.

Yani anlatmak istediğimiz şu.. Bu araç üssü her türlü ihtiyaçlarınıza cevap veren uzman bir kuruluş. Ekipman harici kaliteli malzemeleriyle usta işçilikleriyle hele birde Cengiz beyin muhteşem dokunuşlarıyla aracınız çok daha kaliteli ve görkemli..