Son derece mütevazı ve samimi..İnanılmaz bir insan..Yakışıklı ve karizmatik..İnsan dostu ve sevecen..Çalışanlarının Mustafa Abisi..Şehrin son derece başarılı girişimcisi ve iş adamı..

Anlayacağınız nadir bulunan özellikleri ve samimiyetiyle çağdaş ve modern düşünceleriyle ötken yapının mimarı..

Farklı ve modern konseptleri şehre uyarlamasını çok iyi bilen ve vizyon sahibi olan değerli iş adamı adeta şehrin modern yüzü olmaya tek aday..

Onun olumsuz girişimleri bertaraf eden yapısı ise görenleri şaşırtıyor. Problemleri kıvrak ve zeka dolu aklıyla hemen bitiriyor. İlerici ve yetenek dolu dostumuz her daim yardımsever ve çok insancıl..Ailenin göz bebeği olan iş adamımız aynı zamanda Ak Parti İl yönetiminde şu an teşkilat başkanı. Omuzlarındaki ağır ve çok önemli görevin hakkını tam veriyor. Şehir ile ilgili problemlerde uzmanları ve yardımcılarıyla birlikte nokta atışı yapan değerli insan, partinin halka açılan en güzel yüzlerinden biri. Neşeli ve canlı yapısıyla herkesi sarıp sarmalayan samimiyetiyle deyim yerindeyse acil 112 gibi zamanında çözüm odaklı çalışıyor. Ambar yolunda ki iş merkezi            ( ÖTKEN YAPI ,SERAMİKSAN) ve açmış olduğu şubeler ve showroomlarla ilimize ciddi anlamda katma değer üreten asil bir kişilik.

.

 Afyon MagazinAfyonCitylife