Gerçekten son stil elbiseler ve trend adına ne varsa bu mağazada var. Afyonlu hanımlar çok şanslı..Abdullah Katarın işletmeciliğini yaptığı bu mağazada son derece şık ve kaliteli giyimin yanında sunduğu inanılmaz ekonomik fiyatlarda göz alıyor.

“İstanbulda ne varsa burada var” diyen yakışıklı işletmeci mağaza konseptinin tamamen hanımlara özgü olduğunu belirterek, stilinize ve size uygun ne varsa burada var diyecek kadar iddialı. Gezip gördüğümüz mağazada kombinler ve tasarım ürünlerinin yanında çok kısa bir zamanda üst katı abiye elbiselere açacaklarını vurguluyor değerli dostumuz..Genç bayanların daha sıklıkla uğrak yerlerinden biri olan mağazamızda inanılmaz bir vitrin ve renk cümbüşü hakim.

Moda adına ne varsa dahası aksesuar ve kombin zorluğu çeken tüm müşterilerine yardımcı olan genç girişimci hanımların her zaman şık ve nezih olmalarını istediklerini vurgulayarak stil sahibi olmanın kolay olmadığını  bu arada müşterilerinin ekonomik anlamda mutlu olmaları için inanılmaz kampanyaların sürekli devam ettiğini vurguluyor.Daha yeni açılan mağazamız ise kurtuluş caddesi yoğurt pazarı kavşağında hizmet veriyor.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife