Afyonkarahisar da her gün gönülleri feth eden, ayak basılmadık yer bırakmayan, her geçen gün Afyonkarahisar’a değer katan, sıcakkanlı, mütevazı iki yiğit insan kıymetli Vali Gökmen Çiçek ve Değerli Başkan Mehmet Zeybek ‘e Teşekkür Etmek lazım. Malum şehrin kalkınması ve daha rahat bir hayatın idamesi için gece gündüz çalışan iki güzel yürek….

0nların çalışma azmi ve şehirdeki olumsuzlukların bir an önce ortadan kaldırılması için her daim gezen dolaşan vatandaşın isteklerini ön planda tutan bu insanlar neredeyse evlerinin yolunu unuttular. Her ikisi de dava adamı ve halkın valisi ve belediye başkanı.

Şehirde ki “bizim evlatlar” deyimi tam da onlar için söylenmiş. Gerçekten işlerini takip eden sıklıkla vatandaşın içinde olan bu güzel adamlar bürokrasiyi bir kenara bırakarak çözüm bekleyen sorunları yerinde görüp anında müdahale ediyorlar. Onlara ulaşmak o kadar kolay ki anında her yerde olabiliyorlar. Ağırlaşmış köhneleşmiş bürokrasiyi kaldırıp ortadan atıyor ve hane hane, mahalle mahalle dolaşıp direk temasla vatandaşın derdine derman oluyorlar.