Onun başarı grafiğini yakalamak için resmen jet motoru takmanız gerekli. Değerli dostumuz Görkem Elektronik sahibi Ali bey şu sıralar leyleği havada görmüş olmalı ki yerinde duramıyor adeta.. Şehrin en başarılı elektronik uzmanı mesleğiyle ilgili ne gelişme olursa olsun yakından takip etmesinin yanı sıra teknolojiyi resmen yerinde takip edip ilkleri ilimize getirmenin öncülüğünü yapıyor. Yapmış olduğu çalışmalara gelirsek elektronik adına ne varsa seslendirme sistemlerinden yüksek enerji kaynaklarına kadar hem montajını hem de satışını yapıyor. Haklı olarak bir üne sahip firmada işinizle ilgili en profesyonel hizmeti alıyorsunuz ve çok mutlu oluyorsunuz. Asıl can damarları ise satış ve servis için sizinle öyle bir kontak kuruyorlar ki inanın bu piyasada en zor olan şeyi en basite indirgemişler. Yani satış sonrası hizmet mükemmel. Ali beyin sıcak ve samimi yaklaşımları ise müşterilerinin vazgeçilmezi durumunda. Anında müdahale etkin çözüm ve ekonomik fiyatlarla yapmış oldukları hizmetin sınırı yok gibi..

TEKNOLOJİ NEREDE?  ALİ BEY ORADA..

Bakın Ali Bey firması hakkında neler söylüyor” Enerjinin en önemli değer olduğu günümüzde kesintisiz enerji kullanmak için gerekli olan sistemlerle daima yanınızdayız. Sizlerin mutluluğu bizim için çok önemlidir. Aydınlık geleceğinizde bir ışık olmaya adayız. Aydınlık günlerde buluşmak üzere.  Güvenlik ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde arttığı günümüzde bizler firma olarak daima güven içinde olmanız için araştırıyor, üretiyor ve çalışıyoruz. Her türlü güvenlik ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir, işyerimize misafir olabilirsiniz. Güvenli ve mutlu günlerde buluşmak üzere… Ses ve Anons Sistemlerimizle Sesinizi çalışma ortamlarınıza güvenli ve kaliteli bir biçimde ulaştırmak için en iyi tercih Görkem Elektrik Elektroniktir. Biz burada hazır olarak bekliyoruz” Yani bunca güzel sözden sonra ne söyleyelim Allah işinizi gücünüzü rast getirsin dileklerimizi iletelim sevgili Görkem Elektroniğe.

PEKİ, NELER Mİ VAR GÖRKEM ELEKTRONİKTE”

Dizel Jeneratörler, Portatif Jeneratörler, Doğalgazlı Jeneratörler

Aydınlatma Kuleleri, Güvenlik ve Kamera Sistemleri, Güvenlik İpuçları

Kamera Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Kişi Sayma Sistemleri,

Tepe Lambası ve Siren Sistemleri, Ses ve Anons Sitemleri, Belediye Anons Sistemleri, Vaaz ve Ezan Sistemleri, Site Anons Sistemleri,

Fabrika Anons Sistemleri, Sanayi Siteleri Anons Sistemleri, Muhtarlık Anons Sistemleri ve Hastane Anons Sistemleri dâhil inanılmaz ihtiyaca cevap veren elektronik sistemler kaliteli markalarla sizlerle buluşuyor.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife