Mutlaka uğrayın. Düğüncüler nişancılar kınacılar çocuğunun tüm özel günlerini düşünen hanımlar ve kutlama ihtiyacı olan herkes..

İnanılmaz bir renk cümbüşü ve son model kutlama malzemeleri işte tam burada Hediye Parkında…Oruçoğlu çarşısı giriş katta bulunan hediyelik mağazasında ne ararsanız hepsi mevcut.Sahipliğini samimi yüz Ahmet Yumuk’un yaptığı mağazada o kadar güzel şeyler varki..Parti gereçlerinden tutunda, özel kına gecelerinize kadar aradığınız tüm malzemeler çok ama, çok uygun fiyatlarla Hediye Parkında..

Sünnet,Kına,Diş Göllesi,Nişan Düğün hediyelik eşya süsleme sanatı ve daha pek çok orijinal hediyeleri mutlaka görmeniz lazım..Nikah sünnet ve Bebek şekerlerinin yanında,Mevlüt doğum günü ve kına malzemelerinin inanılmaz çeşitliliği inanın insanın gözlerine renk banyosu yaptırıyor. Nişan tepsileri, Lohusa setleri ve harika kokulu sabunlar ise tamda düğüncü ve ihtiyaç sahiplerinin görmeleri gereken malzemeler. Hepsi harika, hepsi gözalıcı cinsten. Malzemelerin kalitesini ise daha baktığınızda anlıyorsunuz. Sahibi Ahmet Yumuk dostumuz ise” Tüm özel günü olan değerli Afyonlu dostlarımızı buraya bekliyoruz. Diyor..

 Afyon MagazinAfyonCitylife