Refiye Göktaş ablamız  Afyon Esnaf Ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde uzun yıllar hizmet etmiş gülen yüzü ve samimiyetiyle herkesin kalbinde taht kurmuş bir ablamız. Emekli olduktan sonra Park Afyon AVM de Bargello isimli parfüm mağazasının işletmeciliğini değerli oğlu Coşkunla birlikte yapıyorlar ve harika ürünleri insanların beğenisine sunuyorlar. Tavsiyemiz o ki kesinlikle buradan alışveriş yapmanız lazım. Hem çok kaliteli, hem de çok hesaplı..Odalar birliğindeki görev yılı dolup emekli olunca ablamız bakın hislerini nasıl dile getirmiş”

Değerli Yöneticilerim, Çalışma Arkadaşlarım ve Dostlarım…

Sıra bize geldi… Vakit, ayrılık vakti… 🙂

Çok değerli yöneticilerle ve güzel insanlarla birlikte çalışma şansına sahip oldum…

Bana verilen görevleri elimden geldiğince, gücüm yettiğince, bir çok sıkıntıya rağmen, layığı ile yapmaya çalıştım…

Çalışma hayatımdan alnım açık, vicdanım rahat, biraz hüzünlü olsa da gönül rahatlığı içinde ayrılıyorum…

Birlikte çalıştığımız süre içerisinde istemeyerek de olsa kırmış yada üzmüşsem affola. Benden yana hepinize hakkım helal olsun. Hepinizi çok seviyorum sevgili iş arkadaşlarım.

Görevlerinizde hepinize kolaylıklar ve başarılar dilerim, Allah sizlerede sağlıklıcakla tez zamanda emekliliği nasip etsin. 🙂

Daima hoş ve sağlıcakla kalın… Bu güzel temennilerden sonra değerli ablamıza ve yakışıklı oğlu Coşkuna bol kazançlar ve hayırlı işler dileklerimizi iletmek istiyoruz.

 

Afyon MagazinAfyonCitylife