Onların bu hali gerçekten çok keyif verici ve hoş.. Mehmet Gülyurt ve ailesi şehir dışı gezilerinde Güneydoğu Anadolu bölgesini adeta tavaf etmişler gözüküyor.

Gaziantep ve yöresini tüm ailesiyle gezen Mehmet Bey babası Sacit beyle ve çok değerli annesi aile eşrafı ve çocuklarla birlikte hem keyifli hem de görülmeyen ören yerlerini gezerek stres atmışa benziyorlar. Bu iş özellikle çocukların çok hoşuna gitmiş olacak ki epey vakit geçirmişe benziyorlar. Güneydoğu yemeklerinin eşsiz lezzetini tadan Gülyurt ailesi hem kendilerine, hem de çocuklarına hoş bir anı bırakmak için bol bol poz vermeyi ihmal etmemişler…

İlimizde pasta ve türevleri konusunda uzun yıllardır deneyim ve tecrübe sahibi olan Gülyurt Pastaneleri yapmış oldukları lezzetli ve muhteşem ürünlerle sıkça adlarından söz ettiriyorlar. Mehmet Gülyurt ise Sacit beyden sonra markanın çıtasını çok daha yukarılarda tutmak için adeta ömrünü harcıyor. Şimdi ise kısa bir mola anı. Çünkü aile ve minik yaramazlar aile büyüklerinin yanında inanılmaz bir mutluluk yaşıyorlar. Malum iş dünyasının yoğunluğunda aileye illaki vakit ayırmak gerek.

 

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife