Afyon İnşaattan muhteşem projeler geliyor. Güray Yumlu ismi şu sıralar çok popüler. Herkes ama herkes onu ve yaptığı muhteşem işleri konuşuyor. Bunlardan bazıları ise şunlar. Garden Life, Nova Palace,  Emporium, Larissa ve dahası

Son derece akıllı samimi ve tam bir yardımsever.. İnşaatın kralı ve müteahhitliğin beyaz atlı prensi o desek abartmış olmayız. Zaten yaptığı projelerdeki yaşam alanlarına bakacak olursanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Onun vefası ve dostlarına olan samimiyeti asla değişmedi. Hayatının aşkı değerli eşi ve kalbinin sahibi minik kızıyla mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip değerli iş adamımız her geçen gün şehrin mimarisini kesinlikle değiştiriyor. Yapmış olduğu daireler süitler rezidanslar ve villalar son derece yaşam konforuyla donatılmış ve mükemmel işçilikleriyle göz dolduran konutlar..

İşte sadece bir projesi Garden Life ve bakın neler var burada;

Garden Life projesi örnek daire.

Tek Blok 11 Kat

2 Adet Yolcu Asansörü

1 Adet Yük Asansörü

Basketbol Sahası

Tenis Kortu

Voleybol Sahası

Çocuk Oyun Parkı

Elektronik Güvenlik sistemi

Kamera Sistemi

Sosyal Tesis

Kapalı Otopark

Açık Misafir Otoparkı

Geniş Yeşil Alan Peyzaj

Çardak

Süs Havuzu

Fitness Salonu

Merkezi Uydu Sistemi

Merkezi Isınma Sistemi (Pay ölçerli)

Daire Özellikleri

Brüt 171 Metre Kare Net 149 Metre Kare

Laminant Parke

Duvar Kâğıdı

Gergi Tavan

Full Ankastre (Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Fırın, Mikrodalga, Ocak, Davlumbaz)

Country Mutfak

Giyinme Odası

Ebeveyn Banyosu

Granit Zemin

3’ lü Klima Set (Salon, Mutfak, Oturma Odası)

Şimdi bu kadar konfor ve yaşam ünitesi çok pahalı diyorsunuz. Tam tersi o kadar hesaplı ve bütçelere uygun ki ağzınız açık kalıyor. Güray bey bu konuda herkesin ev sahibi olmasını isteyen bir düşünce yapısına sahip. Trilyonluk daire ve rezidans satanlara inat bütçe konusunda kesinlikle ilimiz vatandaşlarına inanılmaz kolaylıklar sağlıyor. Yani sözün kısası şu “EV ALMADAN ÖNCE MUTLAKA GÜRAY YUMLU İMZASI OLAN YERLERİ GEZİN, GÖRÜN VE KARARINIZI ALMASANIZDA SAĞLIKLI VERİN”. Göreceksiniz bize hak vereceksiniz.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife