Gürkan Uysal canından çok sevdiği kız kardeşinin söz töreninde Güzin Uysal ile birlikte duygusal hissediyorlar. Değerli dostumuz bakın canından çok sevdiği kardeşi için neler söylemiş;

“Kardeş demek can demek. Canımın yarısı demek. Mutluluk demek bence. Kardeşimin tırnağı acısa da benim de canım yanar ama bugün bir ömür için yeni bir adım attın. Dilerim Allah mutluluğunu daim etsin. Gülen yüzün solmasın meleğim” Aile arasında yapılan mütevazı bir törenle mutlu ve keyifli bir birlikteliğin, dahası bir aile kurmanın ilk temelini atan gençleri bizde canı gönülden kutluyoruz.

Budan Termalin yakışıklı yüzü ve can siperane çalışanı Gürkan Bey ise işinde son e uzman bir insan. Otelin artık neredeyse demirbaşı haline gelen değerli insan gelen her müşteriyle ÖZEL İLGİLENİYOR TEMSİL ETTİĞİ OTELİN ÇOK BAŞARILI VE ÜST SEVİYELERDE OLMASI İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR. Onun bu gayreti ise elbette üst yönetimler tarafından takdir edilmekle birlikte bravo seslerine karışıyor. Yılmıyor azimle çalışıyor ve bölümünün sorumlusu müdiresi Süreyya hanımın yüzünü güldürüyor.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife