Geldiğinden bugüne kadar boş durmuyor desek yeridir. Ziyaretler konuklar iadeyi ziyaretler derken, Genç ve yakışıklı Valimiz ilimize öylesine çabuk alıştı ki halkın bir anda sevgilisi oldu. Genç ve yakışıklı valimiz sanki 40 yıldır ilimizi tanıyormuş gibi büyük bir şevkle azimle devletin şefkat dolu kalbini vatandaşına hissettiriyor. Halkın valisi unvanını çoktan alan değerli insan şehir için ne yapılması gerekiyorsa devletin hizmet dolu kervanını oraya yolluyor. Tabi ki bu işe en çok sevinen de vatandaş oluyor. T.C. İscehisar Kaymakamlığı ilçelerine yapılan beton yol uygulamasında değerli Vali Gökmen Çiçekle beraber temel atmanın güzelliğini yaşarlarken, bunları dile getirerek yapılan çalışmayı vatandaşlara anlatıyorlar.

Afyonkarahisar Valiliği İl Özel İdaresi köylere hizmet götürmeye devam ediyor. İlçemiz Çalışlar Köyü’nü ana yola bağlayan 3 km yola Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ve Kaymakamımız Uğur Kapar’ın katılımıyla ilk kez köy yoluna uygulanan beton yol dökümü başladı.

İl Özel İdaresi köylerimizin yaşam kalitesini iyileştirmeye devam ediyor. Yolların dayanıklılığını artırmak ve zamanla deforme olmasını önlemek amacıyla beton yol uygulamasını hayata geçirdi. Vali Gökmen Çiçek’in katılımıyla yapılan törende Ankara yoluna bağlantı yolu olan Çalışlar Köy yoluna beton yol döküm işlemi başladı.