Yetenek avcısı ve işini son derece profesyonel yapan bir uzman. Sanılanın aksine hayatınızı güzelleştirecek muhteşem çözümler bulan ev iş ve ticarethanenizi özgün ve muazzam değitirecek dokunuşlar yapan süper bir mimar. ÖZGÜN ÇİÇEK’TEN BAHSEDİYORUZ ELBETTE..Dostumuz genç yakışıklı ve inanılmaz mütevazı bir insan olmasının yanında alanında tek diyebiliriz. Son derece yaratımcı tasarımlar ve ne istediğinizi bilen dokunuşlarla yaşam alanlarını gerçekten cennete çeviren profesyonel dokunuşlar ustası olan bir mimar…
“ÖZGÜN ÇİÇEK” BİR İNŞAAT MÜHENDİSİ..Sahibi olduğu firma’

ÇİÇEK İHTİYAÇ MADDELERİ VE GIDA İNŞAAT SAĞLIK ELEKTRİK TARIM TEKSTİL OTOMOTİV  SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.   Sahibi..                 Selçuklu Mahallesi 1369.sokak Zemin kat ,  Bilgili apt. , No: 6 / A  Çiçek İNŞAAT adresinde..

MERKEZ/ AFYONKARAHİSAR

 

OFİS SABİT  :    0 272 214 10  09

OFİS GSM    :     0 536 036 11 53

E-POSTA   :    ozguncicek@gmail.com

İNTERNET    : www.ozguncicek.com.tr

Eğer yerine gidip kendisine ne istediğinizi anlatırsanız son derece akılcı ekonomik çözümlerin yanı sıra, istediğiniz alanlardaki değişiminde yeni yapılanmalarda yeni dokunuşlarında mekanınızda nasıl farklar yarattığına hayret edeceksiniz. Bu mekanlar sizin evleriniz işyerleriniz ticarethaneleriniz mağazalarınız villalarınız binalarınız daireleriniz cafeterya ve restorantlarınız ve daha fazla yaşam alanlarınız olabilir. Değerli mimarımız tasarımlar farklı boyutlar son dönem modern dizaynların yanında,kalite ve cebinizi düşünen bütçenizde kazançlarınıza da inanamayacaksınız.  Özgün bey akıllı yatırımların ve kendisine ait olan www.yapiatolyem.com sitesinde bakın müşterlerine neler söylemiş izlenecek misyonları hakkında” Kalite ve sağlamlık hususlarında hiçbir tavizden kaçınmayan firmamız, özverili imalatları ve zamanında temin konularında müşterilerine gerekli hassasiyeti sağlarken, sürekli gelişen ve değişen sektör içerisinde malzeme ve teknoloji takibini, üstlendiği tüm iş alanlarında uygulamayı kendisine ilke edinmiştir. Mutlu yaşanılabilir tüm alanlar için firmamızın gösterdiği azimden sizlerde yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti niteliğini kendisine şart koşmuş, bulunuduğu bölgeden itibaren tüm Türkiye’de ve yurt dışında faaliyetlerini aynı özveriyle, zamanında temin ilkesi ile uyguladığı tüm işlerini, kurumsal değerler uygun şekilde sürdürme sorumluluğunda olmaya devam edecektir. Firmamız, tüm faaliyetlerinde net artı değer üretecek ve fark yaratacak çalışmalara imza atmaya devam edecektir.

Özgün beyin söylediklerinden sonra bizim artık ekleyecek bir şeyimiz kalmıyor. Yeni ve modern yaşam alanların adresi burası diyoruz biz..