Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ)  Başhekimi Ahmet Ali Tuncer hocamızın eşi, Kadın ve Doğum uzmanı Op. Dr. Nadire Tuncer ‘in Muayenehanesinin açılışı  hafta sonu düzenlenen bir etkinlikle geniş bir katılımla açıldı. Değerli insan hem ilimize hizmet açısından, hem de bilgi beceri ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla çok şık bir muayenehane açarken, inanılmaz heyecanlı ve gururluydu. İl protokolünün yanı sıra kendisini çok seven bir kitleninde açılışa iştirak ettiği etkinlikte Tuncer ailesi katılım gösteren herkesle tek tek ilgilendi.

Bakın açılış sonrası görüşlerine başvurduğumuz Değerli doktorumuz Nadire Hanım neler söyledi;

Bugün muayenehanemin resmî açılışını yaptık. Bizimle birlikte olan sayın vekilimiz İbrahim Yurdunuseven, Afyon Ticaret ve sanayi odası Başkanı Syn Hüsnü Serteser, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof Dr Mehmet Karakaş ve eşi, Afyon Sağlık Bilimleri Üniversitesi SKS Daire Başkanı Filiz Yılmaz, AFSÜ başhekim yardımcıları Prof Dr. Tülay Köken, Prof Dr Tolga Ertekin ve eşi, Dr Öğr. Üyesi Murat Çilekar ve eşi, Dr Öğretim Üyesi Ferit Kulalı, Afsü Suam Müdürü İbrahim Türk ve Müdür Yardımcısı Birol Erol’a, Afsü Başhemşiresi Muharrem Berk’e, Sağlık Sen Şube Başkan Vekili Dr Mehmet Şenol, Bem Bir Sen Başkanı Syn Muhittin Ok ve Türk Sağlık Sen temsilcilerine, Prof Dr Remziye Gür Sıvacı ve eşi, Afyon Kadın Doğum camiasının önemli isimleri olan hocalarım Prof Dr Mehmet Yılmazer, Prof Dr Dağıstan Tolga Arıöz ve eşi Aslı Hanıma, Prof Dr Gülengül Nadirgil Köken, Doç Dr Mine Kanat Pektaş’a, Doç Dr Mesut Köse ve Eşi Seda Köse’ ye, Doç Dr Afşin Kundak ve eşine, çalışma arkadaşlarım Dr Cemile Kurttay, Dr İsa Şükrü Öz, Melek Diril Akyıldız, Dr öğretim Üyesi Elif Büyükerkmen’e, Afyon Çocuk cerrahisi camiasının değerli üyeleri Dr öğretim üyesi Evrim Özkaraca Boyacı, Dr Altınay Bayraktaroğlu, Dr Tamer Peker ve Dr Yılmaz Can Örnek’e, Dr öğretim üyesi Uğur Kayhan ve eşine, Afyon eczacılar odası Başkanı Melih Köken’e, Afyon Genç Girişimciler Derneği Başkanı Mustafa Özkan’a, Değerli basın mensuplarına, Kanal 3 yayın ekibine, Gün Fm yönetim kurulu başkanı Fadime Dönmezdemir Akar ’a Kocatepe Gazetesi yazarları Burak Aydın Ve Burcu Aydın’ a ve Cafe Life dergisi kurucuları hemşehrilerimiz Ömer Mazi ve Eşi Huriye Mazi ye, Çözüm Ortaklarımız Korkmaz inşaat, As organizasyon, Dilek Ofset, Sar-Med, Alpinion, Solit Mühendislik, Mümessil arkadaşlarım Hasan ve Burcu’ ya Sekreterim Hatice’ ye, sevgili Şenol Şen-ailesi ve Selçuk-Selcan-Orhan-Fatma Kocaman kardeşlerime, Sevgili Öznur Toktok ve ailesine, Sevgili komşularımıza, Aile büyüklerimize, muayenehaneyi çiçek bahçesine çeviren tüm dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Bu güzel ve anlamlı sözlerden sonra söylenecek tek şey var. Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin yeni işlerinizde üstün başarılar dileklerimizi bizde AFYON MAGAZİN ekibi olarak kendilerine iletiyoruz buradan..İş yeri dahası muayenehane ise ordu bulvarı Deniz bank yanında…