Aslında ilimiz için şarttı. Dahası ilimiz devlet hastanesinin yanında ki koca boşluk değerlendirilmeliydi ve bir avuç koca yürek bu aciliyeti gördükleri için muhteşem bir işe imza attılar ve ortaya bu sonuç çıktı. Serdar Bayrak, Mustafa Dener ve daha nice hoş gönüller bir araya gelerek bu pistin oluşumunda inanılmaz bir başarı göstererek helikopter pistinin bir an önce oluşması için hummalı bir çalışmanın semeresini aldılar.

Bakın dostumuz Mustafa Dener, Serdar Bayrak ve 4 diğer kişi ile birlikte AFYONKARAHİSAR DEVLET Hastanesi’nde ilk hasta sevkini gerçekleştirdiler. Mustafa Bey ise hislerini nasıl aktarmış”

Hastanemize geçen hafta kazandırdığımız helikopter alanına bugün ilk hasta sevkini gerçekleştirdik. İnsan hayatı için bir dakikanın bile hayati önem taşıması sebebi ile otopark alanımıza yapılan pist halkımız için hayırlı olur inşallah. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bizlerde afyonlular olarak bu başarılı işe gönül vermiş emek vermiş tüm dostlarımıza gönülden kucak dolusu sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.