DDY. 7. Bölge müdürülüğü şu sıralar o kadar çok sıkı çalışıyor ki bu da biz basın mensuplarının gözünden kaçmıyor tabiki..Hatta resmi kurumlar arasında en çok çalışan ve üreten kurum valilikten sonra onlar geliyor. Hem hizmet içi hem de Afyon yararına inanılmaz gelişmeler yapıyorlar Bakın son çalışmaları için neler söylenmiş, neler yapılmış” DDY 7.BÖLGE MÜDÜRÜMÜZ ADEM SİVRİ BEYEFENDİNİN HEM DDY.7 BÖLGE SAYFALARINDA HEM DE FACE DE BUGÜNKÜ SAĞLIK TOPLANTIMIZLA İLGİLİ PAYLAŞIMI

Adem Sivri, Aydemir Kurt ile birlikte. Bölge Müdürlüğümüzde Personele Yönelik Sağlık Bilgilendirilme Toplantısı Yapıldı.

Bölge Müdürlüğümüz ile Fertillife Afyon Sağlık Kurumları işbirliği ile Bölge Müdürlük Toplantı salonunda Bölge personelinin yoğun katılımı ile Uzman Doktorlar tarafından sağlık bilgilendirmesi yapıldı. Fertillife Sağlık Kurumları Uzman Doktorlar Op.Dr.Şevki Bostancı ve Dr. Özgür Kavak sağlık bilgilendirme sunumları sonrasında personelden gelen sorularında cevaplandığı Toplantıda corona virüs korunma yöntemleri, dikkat edilmesi gereken hususlar ön plana çıktı. Bölge personeli için oldukça verimli geçen sunumlar için Sağlık heyetine Teşekkür ettik.