İşleri hız teknoloji ve samimiyet.. İmaret cami karşısında yer alan Sermelek İletişim Turkcell Bayi gerçekten yoğun ve sürekli olarak işlemlerine devam ederken, yakışıklı patronları Faik Arda Tiryaki önderliğinde çalışan elemanlar Müslüm Can, Melike Avcı,İrem Tören,Zeynep Deniz, Sultan Anbar ve Neşat Öztürk ile birlikte Turkcell müşterilerine deyim yerindeyse 12 saat hizmet veriyorlar.

Mağazanın en büyük özelliği ise hem işlek bir nokta da bulunması, hem de insan sirkülasyonun fazla olması. Turkcell İletişim adına ne ararsanız var. Her ne kadar kalabalık olsa da muhteşem personeller görevlerini layıkıyla, dahası fazlasıyla yapıyorlar. Başarılı çalışanlar kapıdan giren tüm müşterilerine “HOŞGELDİNİZ” selamıyla birlikte işlemlerini en kısa sürede hallediyorlar.Yakışıklı genç ve girişimci dostumuz iş adamı Arda bey ise hem müşterileriyle hem de personeliyle o kadar ilgili ki anlatılacak gibi değil. Sadece bayi olarak değil farklı iş kollarında şehre katma değer katan başarılı dostumuz her daim insanlara ekmek vermekten yana..

Şunu anlatmakta yarar var. SERMELEK TURKCEL İLETİŞİM BAYİİ çalışana değer katan müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan,şehir ekonomisine canlılık katan bir kurum olarak ne kadar övünse azdır. Elbette bunda muhteşem ve başarılı personellerin katkısı çok büyük..

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife