İscehisar’da birlik olan ve Taşıyıcılar kooperatifi başkanlığının geliştirdiği proje ile Zafer kalkınma ajansı desteği ile kurulan İscetaş Taş oteli tanıtan başkan Ümit Azgın ;“İscehisar’a böyle bir hizmet kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek “İscehisar’ a 3 yıldızlı Turizm işletme belgeli bir tesis kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Otelimizin her odasında Türkiye’nin ve İscehisar’ın değişik ocaklarından mermer döşeme ve kaplama kullandık.200 kişilik restoran bölümü, market ve otel kısmı ile kaliteyi ve hizmeti ön planda tutmayı her zaman  hedefliyoruz ”dedi.

İscetaş lojistik taşımacılık akaryakıt otel ve restaurant olarak bu yol güzergahı üzerinde seyahat eden vatandaşları tesislerine her zaman beklediklerini söyleyen başkan Ümit Azgın;” Taşıyıcı şoför kardeşlerimizi, Seyahat eden Türkiye Geneli ile Afyon ve İscehisarlı vatandaşlarımızı tesisimize her zaman ağırlamaktan büyük bir keyif alacağız Onları her daim bekliyoruz” dedi.

“Otelimiz, Türkiye’de ilk, Dünyada İkinci otel”

Sınırlı Sorumlu 57. Yeni İscehisar motorlu taşıyıcılar kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Azgın, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Otelimiz üç yıldızlı bir otel olup, toplam 13 oda 26 kişilik konaklama alanından oluşmaktadır. Otel içerisinde kullandığımız konsept, tamamen İscehisar’ımıza özgü mermer ve taşlardan oluşuyor. Bu taşların aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe sahip olması itibariyle otelimiz, Türkiye’de ilk dünyada ise ikinci sıradadır. Özellikle bunu belirtmek istiyorum. Otelimizin toplam maliyeti 3 milyon liraya mal oldu.

“Türkiye’de ilk ve tek mermer üzerinde ızgara”

Bunun yanında üç yüz kişilik restorantımızda toplamda 16 kişilik personelimizle hizmet vermeye başladık. İlerleyen günlerde ihtiyaca binaen personel istihdamını artıracağız. Biz işletme olarak daha önce Türkiye’de bir ilke imza atacağız. Restoran’ımızda mermer üzerinde ızgara ve kebap pişirmek ve bu lezzeti müşterilerimize tattırmak suretiyle farklı lezzetlere imza atıyoruz.

Otelimiz, Afyon-Ankara Karayolu 18. Km. ’de hizmet vermektedir.

7 gün 24 saat boyunca burada tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz diyen Başkan Azgın” Biz bu hizmetimizi sadece İscehisar yöresine değil tüm afyona adadık. Umarım bu değer ilimizle birlikte gastronomi kültürüne de yansır” dedi.