Değerli hocamız doğum gününü sevdikleriyle kutlarken bakın kalbindeki samimi sesi nasıl dile getirmiş” Bir yıl daha, yeni bir ilde, yeni bir yaşam kurarak, yeni bir kurumda, yeni görevleri en iyi şekilde hep birlikte yapmaya çalışarak geçti…Benim canım dediklerim bana hep destekti, ayrıca koca yürekli sevgi dolu yeni insanlar da benimleydi…

Dünden itibaren hayatımdaki tüm güzel insanlar kah yüreğime indirerek (acil gelmen gerek diyenler), kah güldürerek (sürpriz yapmak için ellerinde pasta ile gelirken küt diye benimle karşılaşan canlar, sürpriz yapma planları sürekli suya düşen ama yılgınlık geçirmeyen kapı gibi ekip), kah mahçup ederek (gün boyu ne zaman, nasıl toplansak diye uğraşan, herkesi organize etmeye çalışan yol arkadaşlarım, yoğun işleri arasında kıymet verip kutlamaya katılanlar) benim için doğduğum günü daha da özelleştirdi.

Doğum günümü kutlayan, yanımda olan, taaa uzaklarda olsa bile yanımda hissettiren, telefon eden, mesaj gönderen herkese çoook ama çok teşekkür ediyorum… Hepinizi çok seviyorum, Allah sizi yanımdan eksik etmesin..

Çok Önemli Not: Benim yetenekli yeğenim Damla’mın bana özel hazırladığı doğum günü videoma da dikkatinizi çekerim. Herkes baksın diye paylaştım. Canım Damlam hazırlamış benim için çok teşekkür ederim..

Bizde Afyon Magazin olarak değerli hocamızın yeni yaşını kutluyor nice sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.

 

 Afyon MagazinAfyonCitylife