Karanfil deste gider kokusu dosta gider türküsü tam da bu güzel aileyi anlatıyor. Evin prensesi bu hoş kareleri paylaşırken ölümsüz aşkı biricik babası Mustafa Bey için Nurgüven Karanfil bakın duygularını nasıl paylaşmış”

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim büyüyor canim babam Her zaman söylemesem de biliyorum aslında seni ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Doğum günün kutlu olsun babacığım. Seni çok seviyorum seviyoruz💕 — Karanfil Mustafa Karanfil ile birlikte.

Karanfil ailesi en küçük bireyinden tutunda, en büyük bireyine kadar son derece başarılı işlere imza atmış bir aile.. En büyük tutkuları Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemalin yılmayan savunucularından olan ve her Türk vatandaşı gibi atasını kalbinde yaşatan bir çekirdek aile oluşları. CHP İl örgütünde yıllarca başarılı bir şekilde hizmet vermiş ve vermeye de devam eden Karanfil ailesi ticari hayatta da oldukça ses getiren çalışmalara imza atmış bir ailemiz.